X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

ﺳﻪشنبه 11 خرداد 1400
تعداد بازدید: 177
تعداد نظرات: 0

طی دیداری از فواد نوروزی خیّر مجتمع دارویی درمانی هلال ایران قدردانی شد.

طی دیداری از فواد نوروزی خیّر مجتمع دارویی درمانی هلال ایران قدردانی شد.

در دیدار روز دوشنبه دهم خردادماه 1400 از فواد نوروزی مدیر عامل شرکت آرتا صنعت گاتا به منظور ساخت و تجهیز "اتاق تمیز" "واحد سلول درمانی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران" تقدیر و تشکر گردید.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ بنابر فعالیت و انجام عمل خیرخواهانه این خیّر در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، فاطمه مزینانی مسئول روابط عمومی و اسمعیل کدخدا رییس اداره پشتیبانی به نمایندگی از دکتر حسینی طباطبایی رییس مجتمع و سایر مدیران در محل شرکت آرتا صنعت گاتا حضور یافته و با اهداء لو ح تقدیر، گل و هدیه از فواد نوروزی قدردانی کردند.

 

متن لوح تقدیر بدین شرح است:

 

خیّر نیکوکار جناب آقای فؤاد نوروزی زارع

مدیرعامل محترم شرکت آرتا صنعت گاتا

با سلام و تحیّات

آنان که با روح بلند و مناعت طبع، با دلی پر محبت و دستانی بخشنده، همنوعان خود را چون خود دوست دارند و شیرینی و طعم خوش زندگی را برای دیگران نیز آرزو دارند؛ به یقین در پیشگاه حق تعالی عزیز و گرامی اند و از بهترین پاداش­ها برخوردارند.

بزرگوار، شما که با محبت ها و عنایت های خویش در امر تجهیز Clean room (اتاق تمیز) واحد سلول درمانی مرکز خیریه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران یاریگر بوده ­اید و هستید در نزد خداوند تعالی از مقربانید.
برخود لازم می دانم از حسن التفات و عمل نیکوی جنابعالی مراتب تقدیر و تشکر را به جا آورده و خیر دنیا و آخرت شما را از پیشگاه پروردگار متعال مسئلت نمایم.

 

دکتر سید محمدتقی حسینی طباطبایی

رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

 

 

تصاویر
  • طی دیداری از فواد نوروزی خیّر مجتمع دارویی درمانی هلال ایران قدردانی شد.
دی ان ان