X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

یکشنبه 22 فروردین 1400
تعداد بازدید: 154
تعداد نظرات: 0

دبیر کل جمعیت هلال احمر خبر داد: راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

دبیر کل جمعیت هلال احمر خبر داد: راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

 

بازدید دبیرکل هلال‌احمر از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران/ راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع

دبیرکل جمعیت هلال احمر در بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در این مجتمع با هدف سرعت بخشیدن به فرایند شناسایی بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر محمدحسن قوسیان مقدم با اشاره به بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در منطقه تهرانپارس تهران، گفت: در بازدید امروز، وضعیت 2 پروژه نیمه کاره در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران که در بخش های مختلف درمانی فعال است، بررسی و تصمیم گرفته شد کمیته ای سه نفره شامل مدیریت مجتمع، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی و شرکت سرمایه گذاری هلال تشکیل و پیشنهادهای این کمیته در راستای اتمام پروژه‌ها اجرایی شود.
وی افزود: برخی نیازها و معضلات مجتمع در حوزه همودیالیز، هماهنگی و همکاری سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با مجتمع در برخی حوزه ها و بخش ها، همکاری با خیرین برای توسعه پروژه های آینده مجتمع، راه اندازی داروخانه در مجتمع برای رفع نیاز مراجعان و... نیز در بازدید امروز مورد بررسی قرار گرفت.
دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: با توجه به پیک چهارم کرونا در کشور، تشخیص سریع بیماری یکی از ضرورت های امروز جامعه ایران است. بنابراین همکاران ما در مجتمع آمادگی دارند با مجتمع ها، شرکت ها و ارگان های بزرگ برای تشخیص سریع بیماری کرونا همکاری داشته باشند.

تصاویر
  • دبیر کل جمعیت هلال احمر خبر داد: راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران
دی ان ان