X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

شنبه 14 فروردین 1400
تعداد بازدید: 263
تعداد نظرات: 0

در دیدار نوروزی سال 1400 با کارکنان مطرح شد.

در دیدار نوروزی سال 1400 با کارکنان مطرح شد.

 

دکتر حسینی طباطبایی خبر داد: اصلاح احکام نیروهای پیمانی در سال 1400/ آنچه که حق و حقوق قانونی کارکنان اعم از قراردادی و پیمانکاری باشد؛ به آنان داده می شود. 
رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در دیدار نوروزی با کارکنان مجتمع، خبر از اصلاح 20 درصدی احکام نیروهای پیمانی و اتخاذ تدابیری در احکام نیروهای قراردادی داد.
بنابر گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر سید محمدتقی حسینی طباطباییی رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در برنامه دیدار نوروزی با کارکنان مجتمع اشاره کرد: بنابر قراردادهای نیروهای پیمانی جمعیت هلال احمر، می¬بایست میزان 50% به احکام نیروهای پیمانی اضافه می گردید که این موضوع تا سال گذشته تحقق نیافته بود. در سال گذشته به میزان 30% اصلاح حقوقی در احکام نیروهای پیمانی صورت گرفت و قرار است 20% باقیمانده در سال جدید انجام شود.
دکتر حسینی طباطبایی با اشاره به افزایش سنواتی حقوق نیروهای قراردادی بر اساس اعلام دولت افزود: تصمیم داریم تا با اتخاذ تدابیری در احکام نیروهای قراردادی، نسبت به افزایش حقوق آن ¬ها نیز برنامه ¬ریزی داشته باشیم تا اختلاف حقوقی نیروهای قراردادی و پیمانی به حداقل برسد.
رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با بیان اینکه مجتمع یک مرکز درمانی خیریه است و هر چه بیشتر تلاش کنیم امکان پرداخت ¬های به موقع و درست به پرسنل بهتر انجام می شود؛ تأکید کرد: داشتن ارتباط خوب با بیمار و فراهم کردن محیطی آسوده برای آن ها موجب جلب اعتماد و جذب سرمایه آن ها می¬شود. همچنین ما باید تمامی تلاش خود را بکنیم تا با راه اندازی شیفت های غیر فعال کلینیک ها و توسعه خدمات قابل ارائه در زمینه های مختلف اعم از تصویربرداری، زمینه های درآمدزایی در مجموعه را افزایش دهیم.
دکتر حسینی طباطبایی حفظ شأن و حرمت پزشکان و توزیع عادلانه بیماران در بین آنان را از اهم تکالیف نیروهای درمانی مجتمع برشمرد و اظهار داشت: بر اساس اقدامات انجام شده، مجتمع دارای یک صندوق مرکزی می باشد که تمامی درآمدها به آن صندوق واریز می گردد. بر همین اساس انتظار می رود در سال جدید از بروز برخی اتفاقات اعم از ارتباط مالی پرسنل با پزشک، توزیع نامناسب بیماران در بین پزشکان و موارد دیگری از این قبیل اجتناب شود.
وی در ادامه با اشاره به بازدیدهای مدیریتی که در سال گذشته انجام شد، گفت: در بازدیدهای اعتباربخشی به عمل آمده؛ متوجه وجود مشکلاتی در قسمت های مختلف مجتمع شدیم که طبق برنامه ریزی های به عمل آمده تعدادی از این مشکلات برطرف شد؛ و سعیمان بر این است تا حد امکان، سایر مشکلات را نیز بر اساس برنامه عملیاتی 1400 برطرف کنیم. همچنین تعدادی از تجهیزات پزشکی که در اولویت بود و می تواند برای ما درآمدزا باشد خریداری شد، تعداد دیگری نیز در لیست خرید قرار دارد.
رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران افزایش کارایی برخی کلینیک های درمانی را در دارای اهمیت دانست و گفت: متاسفانه برخی کلینیک های درمانی با وجود برخورداری از فضا و امکانات مناسب تعداد بیماران کمی دارند که این موضوع در سال جدید می بایست باتلاش و برنامه اصلاح شود.
در پایان نیز دکتر حسینی طباطبایی نوروز را بهترین عید دانسته و نو شدن زمین در بهار را، نشانه ارتقاء وجود و فرصتی برای زدودن زنگار کدورت ها و کینه ها از دل برشمرد.
گفتنی است در این مراسم محمد سلیمانی مهری مدیر مجتمع، احمد میلانیان مدیر امور مالی، دکتر اهورا احمدی مدیر درمان، مهدی رحمانیان رییس حراست، منیژه موگویی مترون هر کدام به نوبه خود سال نو را به همکاران مجتمع دارویی درمانی هلال ایران تبریک گفته و به طرح موضوعاتی در زمینه فعالیت خود و تحقق اهداف مجتمع پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر
  • در دیدار نوروزی سال 1400 با کارکنان مطرح شد.
دی ان ان