- پنج شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٦
گالری تصاویر
صفحه اصلي > بخش چشم 
بخش چشم

بخش جراحی چشم

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی هلال ایران نخستین کلینیکی که در سال 1379 احداث شده است و شامل بخش های چشم مردان و زنان و قلب و اتاق معاینه می باشد که انواع عمل جراجی چشم از جمله:

فیکو، کاراتاکت، ویترکتومی، باکل، کرایو پکسی، تزریق گاز، تزریق اوستین، باز کردن مجرای اشکی، شالازیون، گلوکوم، پیوند قرنیه، هیدروکسی، بلفاروپلاستی، استرابیسم و... انجام می گیرد.

این بخش دارای 30 تخت و 15 اتاق که هر اتاق دارای چشم اندازی بسیار زیبا به سمت محیطی بسیار سرسبز است که این کلینیک را نسبت به کلینیک های دیگر منحصر به فرد کرده است. هر اتاق دارای 2 تخت، تلویزیون، یخچال، کمد مخصوص، وسایل بیمارو حتی دستشویی و حمام جداگانه برای بیماران و همراهانشان در نظر گرفته شده است.

این بخش دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد:

1) کلیه اقدامات اولیهقبل از عمل در همان مرکز هلال ایران پیگیری و انجام می شود و توضیحات لازم توسط پرستاران مجرب به بیماران و همراهانشان داده می شود.

2) بلافاصله بعد از انجام اقدامات اولیه جواب های آزمایشات، عکس ریه، اکو قلب آماده و پیگیری می شود.

3) این واحد با اکثر بیمه ها طرف قرار داد است و کلیه مدارک جهت بیمه توسط پرستار بخش و واحد ترخیص آماده و به همراهان تحویل داده می شود.

4) این مرکز دارای ایزو2008 می باشد و کلیه وسایل و تجهیزات به صورت دوره ای کالیبره می شود.

5) این مرکز مجهز به اتاق احیا و کلیه لوازم مورد نیازCPR است.

 

بخش بستری

در محیطی آرام و بانشاط ، دو بخش ویژه خانم ها و آقایان دارای اتاق های مجهز به سیستم های گرمایشی –سرمایشی و امکانات ویژه صوتی –تصویری و ... ، اتاق های احیاء و تریتمنت و همچنین تیم پرستاری تخصصی و آموزش دیده در زمینه پرستاری چشم به منظور رفاه حال بیماران عزیز و همراهان آنها در تمام طول روز آماده خدمت رسانی می باشد. این مجموعه مفتخر است که در زمینه بهبود ارائه خدمات چشم پزشکی گام های مؤثری برداشته و با اعتقاد بر این که می تواند تمامی انتخاب های ممکن را برای بهبود بینایی و به دنیال آن بهبود کیفیت زندگی بیماران در اختیار ایشان قرار دهد ، مصمم است تا در مسیر افزایش انتظارات مردم از جامعه چشم پزشکی تلاش نماید. 

 

تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 3295 بازديدکنندگان امروز : 733 کل بازديدکنندگان : 1025853 بازديدکنندگان آنلاين : 6

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.