- دوشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٨
گالری تصاویر
صفحه اصلی > پذیرش بیمار 
پذیرش بیمار

پذيرش بيمار و سير درمان مرکز درمان ناباروری هلال ایران (رویش)


تعيين وقت براي بيماران به صورت تلفني می باشد. اين تعيين وقت شامل وقت ويزيت خانم، وقت ويزيت آقا و انجام آزمايش اسپرموگرام آقا است.
پس از مراجعه بيماران در وقت تعيين شده، تشكيل پرونده خانم بخش پذيرش انجام مي شود و از آنجا به مطب مامایی راهنمایی می شوند. در این مرحله پس از گرفتن تاريخچه كامل از بيمار و مشاهده مدارك و آزمايشهاي قبلي، معاينات اوليه انجام مي گيرد. سپس بيمار به مطب دیگری ارجاع مي شود. در این مرحله پزشك متخصص زنان و زايمان با بررسي مجدد پرونده و آزمايش ها در صورت نياز به اقدامات تشخيص تكميلي نظير عكس رنگي رحم، لاپاراسكوپي، سونوگرافي داپلر و... بيمار را ارجاع مي كند و در نهايت با دیدن جواب آزمایش ها، روش درمان را به بيمار پيشنهاد مي كند.
به موازات معاينات خانم،‌ معمولا قبل از ظهر همان روز آزمايش اسپرموگرام آقا نيز انجام می شود و پس از آماده شدن نتیجه آزمایش ويزيت آقا توسط پزشك متخصص بعدازظهر انجام مي شود. پس از ويزيت آقا مشخص مي شود كه به اقدامات تشخيصي تكميلي مانند تكرار آزمايش اسپرم، نمونه برداري از بيضه و بررسي كروموزومي و يا انجام اقدامات درماني نظير عمل واريكوسل قبل از شروع درمان ناباروري نياز است يا خير. در صورتي كه به اقدامات بيشتري نياز نباشد و درصورت مشخص شدن روش درماني خانم، مراجعه بعدي آقا پس از تجويز دارو براي خانم و در روز عمل جهت گرفتن نمونه اسپرم خواهد بود.
روش هاي درماني پيشنهادي ممكن است يكي از روش هاي تحريك تخمك گذاري،IUI ،IVF  یا ميكرواينجكشن در محيط آزمايشگاه باشد.

هزينه هاي انجام هر كدام از روشهاي درمانی پیشنهاد شده با توجه به تعداد سونوگرافي لازم، آزمايشهاي تشخيصي جانبي، داروهاي لازم جهت تحريك تخمك گذاري بسيار متفاوت است كه پس از مشخص شدن روش درماني بيمار مي تواند در اين خصوص اطلاعات لازم را دريافت كند.

تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 7273 بازديدکنندگان امروز : 776 کل بازديدکنندگان : 1489556 بازديدکنندگان آنلاين : 7

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.