- دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ۱۵ هزار عمل جراحی چشم در مجتمع دارویی درمانی هلال‌ایران


  چاپ        ارسال به دوست

۱۵ هزار عمل جراحی چشم در مجتمع دارویی درمانی هلال‌ایران

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر سیدمحمد اکرمی با اشاره به خدمات متنوع درمانی این مجتمع گفت: مهمترین خدمات درمانی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در حوزه های چشم پزشکی، مرکز رشد (نازایی)، دندانپزشکی، پوست، دیالیز و توریسم درمانی ارائه می‌شود.

وی گفت: تمام خدمات چشم پزشکی در قالب دی کلینیک در این مجتمع قابل اجراست. خدمات چشم پزشکی در مجتمع دارویی و درمانی هلال به وسیله به‌روزترین دستگاه های مجهز و ۶۲پزشک متخصص و فوق تخصص در حال انجام است و سالانه ۱۵هزار عمل جراحی چشم پزشکی در این مجتمع انجام می شود.

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از قرارداد این مجموعه با تمام بیمه های پایه و اکثر بیمه های فعال تکمیلی هم خبر داد و افزود: با توجه به خدمات پیشرفته چشم پزشکی در این مجموعه، استقبال مردمی و همچنین میزان رضایت خدمات گیرندگان بسیار بالاست.

دکتر اکرمی دومین بخش مهم این مجتمع را بخش رویش عنوان کرد که خدمات مهم نازایی در آن در حال ارائه است: ۱۵تا ۲۰درصد جامعه، اعم از زنان و مردان از نازایی رنج می برند، علاوه بر خدمات درمان نازایی، امکان تعیین جنسیت جنین نیز در این مجتمع با موفقیت ۱۰۰درصد وجود دارد به همین دلیل روزانه بیمارانی از سراسر کشور برای درمان به مرکز رشد رویش مراجعه می کنند.

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: سومین بخش مهم این مجتمع، بخش دندانپزشکی با ۱۲یونیت و ۲۰دندانپزشک عمومی و تخصصی است که تمام خدمات حوزه دندانپزشکی با قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر مراکز در این بخش ارائه می شود. همچنین در بخش پوست نیز تمام خدمات زیبایی براساس آخرین تکنیک های علمی روز دنیا در حال انجام است.

به گفته دکتر اکرمی خدمات دیالیز نیز در این مجتمع علیرغم افزایش قیمت تجهیزات همچنان با تعرفه های قبلی به بیماران ارائه می‌شود. جمعیت هلال احمر خود را نسبت به سلامت مردم متعهد می داند، به همین دلیل خدمات در بخش دیالیز همچنان با تعرفه های قبلی ارائه می‌شود.

وی به امکان ارائه خدمات گردشگری درمانی با وجود هتل در این مجتمع نیز اشاره کرد و گفت: بیمارانی از کشورهای عراق، آفریقا و …برای دریافت خدمات ژنتیک، چشم پزشکی، دندانپزشکی، پوست و نازایی به این مجتمع مراجعه می کنند و خدمات ما در این حوزه در حال افزایش است.

لازم به ذکر است مجتمع دارویی درمانی هلال ایران واقع در خیابان جشنواره در شرق تهران، سال ۱۳۴۳به وسیله خانم «پری آگاهی آرش» وقف هلال احمر شده و قریب ۱۸سال است که خدمات متنوع درمانی در این مجتمع انجام می شود.

 


١٢:٢١ - جمعه ٣ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٧٥    /    تعداد نمایش : ٤٢٧ 
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
 
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
 
info@helalclinic.com
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 404349 بازديدکنندگان امروز : 430 کل بازديدکنندگان : 1992761 بازديدکنندگان آنلاين : 4

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.