- دوشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٩
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن تقدیر از کارکنان نمونه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، استقرار ساختار تشکیلاتی در مجتمع را از مهمترین برنامه های خود برشمرد.


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خبر داد:

رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن تقدیر از کارکنان نمونه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، استقرار ساختار تشکیلاتی در مجتمع را از مهمترین برنامه های خود برشمرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر سید محمد تقی حسینی طباطبایی در مراسم تجلیل از کارکنان نمونه، با اشاره به اهداف بشردوستانه و خیرانه جمعیت هلال احمر و موقوفه بودن مکان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خطاب به کارکنان اذعان داشت: شما نیت کرده اید تا در یک تشکیلات موقوفه، در فضایی درمانی تحت لوای هلال احمر فعالیت کنید و همین موضوع می بایست در نوع کارکرد و عملکرد شما آنچنان مشهود باشد تا هر آن کس که در این فضا وارد می شود این احساس که در فضایی عام المنفعه وارد شده است را درک نماید.

رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همچنین ساماندهی وضعیت استخدامی و حقوقی و هدفمند کردن نظام پرداخت کارانه های کارکنان را از مهمترین کارهای مطالعاتی و انجام شده در مجتمع برشمرد؛ و از استقرار ساختار تشکیلاتی مجتمع به عنوان مهمترین برنامه های در دست اقدام یاد کرد.

ایشان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان به شرح وقایعی پیرامون آن دوره تاریخی پرداخت و درک فلسفه قیام را از مهمترین درس های زندگی امروز دانست.

در این مراسم همچنین، محمد سلیمانی مدیر مجتمع دارویی درمانی هلال ایران نیز به ایراد سخنانی پرداخت و ضمن اشاره به منشور اخلاقی امیرمؤمنان که در راستای رهنمون سازی کارکنان و کارگزاران در جهت ارائه خدمت رسانی بهینه تدوین شده است؛  فعالیت در جمعیت هلال احمر را بسیار لذت بخش برشمرد.

از دیگر برنامه های این مراسم، پخش کلیپ ویژه سلام بر محرم و تجلیل از کارکنان نمونه با اهداء لوح تقدیر و کارت تبریک بود.    


٢٢:٣٣ - پنج شنبه ٦ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ٢٥١٥    /    تعداد نمایش : ١٠٧ 
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
 
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
 
info@helalclinic.com
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 416945 بازديدکنندگان امروز : 1102 کل بازديدکنندگان : 2043861 بازديدکنندگان آنلاين : 1

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.