- دوشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٩
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مراکز شتاب دهنده کمک بزرگی برای ساختار درمانی کشور هستند.


  چاپ        ارسال به دوست

مراکز شتاب دهنده کمک بزرگی برای ساختار درمانی کشور هستند.

 
 
 
به گزارش روابط عمومي، رئیس مجتمع داروئی درمانی هلال احمر ایران با بیان که جمعیت هلال احمر از ایده پردازان استفاده کند، گفت: مراکز شتاب دهنده با ایده های خود می توانند در ساختار درمانی کشور کمک کنند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران، سید محمد اکرمی رئیس مجتمع داروئی درمانی هلال احمر ایران امروز در مراسم اختتامیه دوره تربیت مدیران مراکز شتاب دهنده هلال احمر سراسر کشور که با همکاری سازمان جوانان هلال احمر و به میزبانی جمعیت هلال احمر استان تهران در محل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برگزار شد، اظهار کرد: موضوع شتاب دهنده ها نه تنها مورد توجه جوانان بلکه مورد توجه مدیران ارشد جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و خیلی ها علاقه مند شدند تا در این زمینه فعالیت کنند. 
 
وی ادامه داد: در بحث سلامت تبلیغات دارای محدودیت های خاصی است. شرکت های محدودی به دنبال این تبلیغات و بحث درآمد زایی هستند که مدیران شتاب دهنده که عمدتا جوان هستند با تشکیل تیم های خاص می توانند بازوی قوی برای درآمد زایی در بخش کار آفرینی باشند.
 
رئیس مجتمع داروئی درمانی هلال ایران گفت: باید برنامه ریزی های کلانی انجام شود که قبل از انجام هر کاری در هر زمینه ای یک تیم قوی برنامه ریزی کنند و طبق آن برنامه فعالیت ها انجام شود.
 
اکرمی تصریح کرد: در تمام دنیا ایده پردازان وجود دارند و علاوه بر فعالیت های خود از ایده های دیگر جهت درآمد زایی بیشتر استفاده می کنند. 
 
وی اضافه کرد: ما نیز در مجموعه مجتمع دارویی هلال احمر آمادگی این را داریم که در بخش های مختلف از ایده های جدید بهره مند شویم و خوبی این دوره ها این است که کارآفرینان و مدیران جوان از مطالب و نکته های ریز ایده پردازی بهره مند می شوند تا بتوانند ضمن انتقال اطلاعات،‌ بحث اشتغال و درآمد زایی را در کشور بالا ببرند. 
رئیس مجتمع داروئی درمانی هلال ایران بیان کرد: برخی از درمان بیماری ها مانند تشخیص ژنتیکی در منطقه خاورمیانه تنها در ایران انجام میشود و بسیاری از کشور ها تمایل دارند بیماران خود را در ایران درمان کنند که این مورد احتیاج به ایده های جدید در تمامی ساختار های درمانی دارد.
 
اکرمی افزود: یکی دیگر از ایده های جدیدی که مدیران شتاب دهنده می توانند آن را ارائه دهند در آموزش های همگانی است و مطمئن هستیم مدیران عامل جمعیت هلال احمر در سراسر کشور نیز از این موضوع حمایت خواهند کرد.


١٥:١١ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٢٤٨٢    /    تعداد نمایش : ٥٤٤ 
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
 
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
 
info@helalclinic.com
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 387079 بازديدکنندگان امروز : 428 کل بازديدکنندگان : 1908077 بازديدکنندگان آنلاين : 1

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.