- پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید مسئولان جامعةالمصطفی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مسئولان جامعةالمصطفی از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

 
مسئولان جامعةالمصطفی ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع با دکتر اکرمی دیدار و در خصوص همکاری های دو طرفه بحث و تبادل نظر کردند. 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع هلال ایران، در این دیدارکه با حضورحجت الاسلام والمسلمین میرفاطمی، رییس مرکز جذب  و توسعه منابع پایدار، مومنی، رییس مرکز توسعه منابع انسانی، آقایی پور از مسوولان مرکز امور طلاب و خانواده ها و سعید ملکی مسؤول اداره همکاریهای بین المللی برگزار شد، رئیس مجتمع ابتدا به خدمات دو بانوی نیکوکار برای راه اندازی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اشاره کرد و گفت: سرکار خانم پری آگاهی ارش با وقف این زمین و خانم دکتر رهیده در احداث و راه اندازی این مرکز، با نیت خیرخواهانه خود سبب خیر و برکت های زیادی در این مرکز درمانی شده اند.
دکتر اکرمی  در خصوص توسعه بخش های مختلف در مجتمع گفت: در حال حاضر ما تمام توان خود را برای توسعه بخش های چشم پزشکی، مرکز درمان ناباروری، توریست درمانی به کار گرفته ایم و در صدد هستیم تا تنوع فعالیت ها را با توجه به نیاز منطقه افزایش دهیم.
وی با اشاره به وضعیت خاص و کمبود شدید مراکز درمانی در این منطقه، گفت: با توجه به همین مساله تمام توان خود را برای اخذ مجوزهای جدید و تکمیل خدمات بکار گرفته ایم که کلینیک های جامع سرطان، توانبخشی، درد و ... از این جمله اند.
دکتر اکرمی مرکز توریست درمانی را از نقاط قوت مجتمع دانست و اظهار داشت: خدمات این بخش از فرودگاه تا فرودگاه و به این صورت است که بیمار از فرودگاه تحویل گرفته می شود و بعد از پیگیری تمام مراحل درمانی تا پایان مراحل درمان انجام می شود.
وی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در مجتمع با کیفیت خوب و هزینه پایین و وجود هتل مجهز برای اسکان باعث شده بیماران از کشورهای همسایه به ایران مراجعه کنند.
دکتر اکرمی با اشاره به اینکه در این مرکز دفتری به نام تکریم بیماران در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: به منظور اکرام بیماران نیازمند و تحقق شعار هلال احمر در تسکین آلام بشری این دفتر در نظر گرفته شده تا بیماران نیازمند هم تا حد امکان از خدمات مجتمع بهره ببرند.
در ادامه این جلسه  درخصوص زمینه های همکاری از جمله طرح پایش سلامت کارکنان،اساتید، طلاب و دانشجویان و خانواده های آنها، همکاریهای علمی درخصوص تدوین پایان نامه های دانشجویی و همچنین معرفی خدمات مجتمع در سایر کشورها و زمینه های جذب توریسم سلامت و....بحث و گفتگو شد و مقرر شد تفاهم نامه همکاری فیمابین به زودی به امضای مسوولان دو مجموعه برسد.


١٣:٣٥ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٧٩    /    تعداد نمایش : ٣٣٥تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 300153 بازديدکنندگان امروز : 489 کل بازديدکنندگان : 1372180 بازديدکنندگان آنلاين : 9

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.