- چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ویژه برنامه ولادت حضرت زهرا (س) و جشن پایان سال مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

ویژه برنامه ولادت حضرت زهرا (س) و جشن پایان سال مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برگزار شد

ویژه برنامه ولادت حضرت زهرا (س) و جشن پایان سال، با حضور حجت الاسلام نقویان، مدیران و کارمندان در تالار دکتر رهیده مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برگزار شد. 
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، دکترسید محمداکرمی، با تبریک ولادت حضرت زهرا (س) به مقام والای این حضرت اشاره کرد و گفت: همه افراد در زندگی خود به دنبال الگو هستند و قران کریم پیشنهاد می کند پیامبر اسلام را الگو زندگی خود قرار دهید. حضرت حجت (عج)  حضرت فاطمه (س) را الگوی بشریت معرفی میکند. 
رئیس مجتمع افزود: حضرت زهرا(س) با وجود سن کوتاه زندگی ولی برای بشریت منشا خیر و برکات فراوان بودند، ایشان بهترین فرزند برای پدر، بهترین همسر برای شوهر و بهترین مادر برای فرزندان خود بودند. 
وی با اشاره به اینکه یکی از حسنات ویژه ایشان تاثیر پذیری بانوان از این الگوی والا است، خاطرنشان کرد: دو بانوی خیری که سبب خیر در این مرکز درمانی شده اند نشان دادند که میتوان همچون صدیقه زهرا (س) خوب زیست و الگو بود .
دکتر اکرمی در ادامه با قدردانی از زحمات همکاران در سال 96  گفت: امیدوارم در سال جدید نیت کنیم  در کنار هم منشا خیر بیشتری برای بیماران و نیازمندان باشیم و با رفتار خوب و اخلاق مداری انفاق خیر به مردم کنیم. 
وی خاطرنشان کرد: رفتارخوب همکاران ما با بیماران خوشبختانه زبانزد است و امیدوارم در سال جدید با انرژی و توان بیشتری در همین جهت حرکت کنیم .
در ادامه این برنامه حجت الاسلام نقویان در این مراسم با گرامیداشت ولادت حضرت زهرا(س) گفت: این مکان به دلیل خدماتی که به بیماران ارائه می کند مقدس است و اینجا از مقدس ترین مکان هاست چون شما مرهمی بر زخم ها مینشانید و لبخندی به لبی مینشانید. 
وی با تقدیر از زحمات کارمندان مجتمع گفت هر وقت باعث شادی انسانی شدید ثوابی انجام داده اید و شما در این مجتمع این ثواب را انجام می دهید. 
حجت الاسلام نقویان با اشاره به مقام والای صدیقه کبری (س) گفت: پیروان سایر ادیان هم به مقام والای ایشان ایمان دارند و حضرت زهرا(س)  را به عنوان یکی از زنان قدیس قبول دارند.
وی همچنین به موضوع احترام و محبت اشاره کرد و خاطر نشان کرد: سعی کنید در هر جایگاهی هستید همسر، مادر، پرستار و.. با خلق نیک خود و مهربانی لبخندی بر لبی بنشانید که هیچ ثوابی بالاتر از این نیست.


١٥:٠١ - پنج شنبه ١٧ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٦٨تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 308121 بازديدکنندگان امروز : 224 کل بازديدکنندگان : 1414698 بازديدکنندگان آنلاين : 12

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.