- چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > معرفی ظرفیت های مجتمع برای جذب گردشگر درمانی در این منطقه


  چاپ        ارسال به دوست

طی نامه مدیر کل اوراسیا وزارت امور خارجه صورت می گیرد

معرفی ظرفیت های مجتمع برای جذب گردشگر درمانی در این منطقه

پیرو نامه مدیر کل اوراسیا وزارت امور خارجه سفارت خانه های های ایران در منطقه اوراسیا مکلف شدند تا ظرفیت های مجتمع دارویی درمانی هلال ایران را جهت گردشگری درمانی معرفی کنند. 
به گزارش روابط عمومی مجتمع هلال ایران، با پیگیری و مکاتبات دکتر سید محمد اکرمی با وزارت امور خارجه، غلامرضا باقری مقدم، دستیار وزیر و مدیرکل اوراسیا طی نامه ای به سفارت خانه های مسکو، مینسک و کی یف و سرکنسولگری قازان و آستراخان مقرر شد که در خصوص بهره برداری از ظرفیت های مجتمع در حوزه گردشگری درمانی  و معرفی توانمندی ها اقدام لازم صورت گیرد. 
در نامه دکتر اکرمی در خصوص ظرفیت های مجتمع آمده است؛ اقبال رو به رشد کشورهای منطقه در استفاده از ظرفیت های جمعیت هلال احمر و اعتماد به آن و همچنینی درمان 300 بیمار عراقی در سال گذشته درمان 360 نفر بیمار در نه ماه اول سال جاری، وجود ترانسفر فرودگاهی و مترجم 24 ساعته رایگان و وجود هتل هلال در مجموعه از ویژگی های این مرکز درمانی در میزبانی از بیماران خارجی است.


١٠:٢٣ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٥٩تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 290239 بازديدکنندگان امروز : 967 کل بازديدکنندگان : 1321716 بازديدکنندگان آنلاين : 8

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.