- چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نیت واقف مجتمع داروی هلال احمر بیش از گذشته محقق می شود


  چاپ        ارسال به دوست

با اجرایی شدن تفاهم نامه مرکزتحقیقات علوم دارویی و هلال احمر

نیت واقف مجتمع داروی هلال احمر بیش از گذشته محقق می شود

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: نیت واقف این مجتمع با اجرایی شدن تفاهم نامه ای با مرکز تحقیقات علوم دارویی، در حوزه دارو بیش از گذشته محقق می شود.

سیدمحمد اکرمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا درباره مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اظهارداشت: زمین این مجتمع دارویی درمانی در دهه 40 و ازسوی بانوی ایرانی زرتشتی به منظور فعالیت های دارویی و درمانی وقف شده و هم اکنون فعالیت های بسیار مهم درمانی در حوزه درمانگاه چشم، پوست، ناباروری، دیالیز و دندانپزشکی درحال انجام است. 
اکرمی با اشاره به فعالیت این مجتمع گفت: تا کنون بیشتر فعالیت های این مرکز در حوزه دارو، محدود به انبار و داروخانه بوده و به منظور توسعه فعالیت ها در حوزه دارو با مرکز تحقیقات علوم دارویی دانشگاه علوم پزشکی تهران تفاهم نامه ای منعقد کردیم. 
وی با اشاره به این که 96 درصد از داروهای مورد نیاز کشور در کارخانجات داخلی تولید می شود، اضافه کرد: در نظر داریم در قالب این تفاهم نامه برخی از کاستی ها و رسیدن به مسیری را برای رسیدن به استاندارد بین المللی در حوزه دارو بویژه در امر صادرات هموار کنیم. 
اکرمی درباره همکاری با مرکز تحقیقات دارویی گفت: بر اساس این تفاهم نامه همکاری هایی در حوزه تست های پایداری و خدمات دارویی انجام می شود. 
به گزارش ایرنا، در اختیار قرار دادن فضای مناسب برای مرکز تحقیقات در مجتمع دارویی درمانی هلال احمر، تلاش در جذب منابع مالی و مشارکت و تسهیل در معرفی بیماران به مرکز تحقیقات دارو جهت انجام کارآزمایی های بالینی در بخش تعهدات هلال احمر در این تفاهم نامه آمده است. 
همچنین جذب منابع مالی مورد نیاز جهت ساخت و تجهیز فضای اداری و آزمایشگاهی مورد توافق و ارائه خدمات آزمایشگاهی دارویی از تعهدات مرکز تحقیقات علوم دارویی است.


٠٨:٣٩ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٧٢    /    تعداد نمایش : ٣١٨تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 308129 بازديدکنندگان امروز : 245 کل بازديدکنندگان : 1414719 بازديدکنندگان آنلاين : 3

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.