- پنج شنبه ٢٢ آذر ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید تعدادی از اعضای ارشد انجمن همسران دیپلماتیک وزارت امور خارجه از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تعدادی از اعضای ارشد انجمن همسران دیپلماتیک وزارت امور خارجه از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

تعدادی از اعضای  ارشد انجمن همسران دیپلمات های وزارت امورخارجه به نمایندگی از این انجمن ضمن بازدید از بخش های مختلف مجتمع با دکتر اکرمی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع هلال ایران، در این دیدار رئیس مجتمع ابتدا به خدمات دو بانوی نیکوکار برای راه اندازی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اشاره کرد و گفت: سرکار خانم پری آگاهی ارش با وقف این زمین و خانم دکتر رهیده در احداث و راه اندازی این مرکز، با نیت خیرخواهانه خود سبب خیر و برکت های زیادی در این مرکز درمانی شده اند.

دکتر اکرمی  در خصوص توسعه بخش های مختلف در مجتمع گفت: در حال حاضر ما تمام توان خود را برای توسعه بخش های چشم پزشکی، مرکز درمان ناباروری، توریست درمانی به کار گرفته ایم و در صدد هستیم تا تنوع فعالیت ها را با توجه به نیاز منطقه افزایش دهیم.

وی با اشاره به وضعیت خاص و کمبود شدید مراکز درمانی در این منطقه، گفت: با توجه به همین مساله تمام توان خود را برای اخذ مجوزهای جدید و تکمیل خدمات بکار گرفته ایم که کلینیک های جامع سرطان، توانبخشی، درد و ... از این جمله اند.

دکتر اکرمی مرکز توریست درمانی را از نقاط قوت مجتمع دانست و اظهار داشت: خدمات این بخش از فرودگاه تا فرودگاه و به این صورت است که بیمار از فرودگاه تحویل گرفته می شود و بعد از پیگیری تمام مراحل درمانی تا پایان مراحل درمان انجام می شود.

وی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در مجتمع با کیفیت خوب و هزینه پایین و وجود هتل مجهز برای اسکان باعث شده بیماران از کشورهای همسایه به ایران مراجعه کنند.

دکتر اکرمی با اشاره به اینکه در این مرکز دفتری به نام تکریم بیماران در نظر گرفته شده است خاطرنشان کرد: به منظور اکرام بیماران نیازمند و تحقق شعار هلال احمر در تسکین آلام بشری این دفتر در نظر گرفته شده تا بیماران نیازمند هم تا حد امکان از خدمات مجتمع بهره ببرند.

در ادامه این جلسه در خصوص همکاری های گفتگو شد و مقرر شد در زمینه تکریم بیماران نیازمند همکاری هایی انجام شود. همچنین به پیشنهاد این انجمن و همکاری معاونت دیپلماسی عمومی وزارت خارجه و در راستای معرفی شایسته مجموعه بازدید هایی با حضور سفرای ساکن ایران فراهم شود تا در جریان خدمات مجتمع قرار گیرند.


١٥:٤٢ - يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٧١    /    تعداد نمایش : ٣٤٤تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 300172 بازديدکنندگان امروز : 513 کل بازديدکنندگان : 1372204 بازديدکنندگان آنلاين : 2

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.