- شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > چکاپ سلامت رایگان حدود 500شهروند در مجتمع دارویی درمانی هلال


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال خبر داد:

چکاپ سلامت رایگان حدود 500شهروند در مجتمع دارویی درمانی هلال

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال از انجام چکاپ سلامت حدود   500 شهروند به صورت رایگان خبر داد.
به گزارش مجتمع  هلال ایران، دکتر سیدمحمد اکرمی در خصوص این برنامه ، گفت: این حرکت کاملا خودجوش بود و با پیشنهاد همکاران و حضور بیش از ۲۰ پزشک عمومی و دندانپزشک،از جمله 6 نفر پزشک متخصص داخلی- پوست-جراحی اعصاب-ارتوپدی- گوش و حلق و بینی  و پنج چشم پزشک در روز جمعه انجام شد. 
 
وی با اشاره به اینکه به مناسبت ایام الله دهه فجر و شهادت صدیقه کبری(س) خدمات سلامت  در روز جمعه به صورت رایگان ارائه شد، تاکید کرد: 4 نفر از دندانپزشکان به همراه همکاران اپتومتریست و شنوائی سنج هم در این برنامه شرکت کردند. 
رئیس مجتمع با بیان اینکه در مجموع 308 نفر پذیرش عمومی شدند، افزود: 125 نفر از شهروندان ویزیت پزشک متخصص، 228 نفر اپتومتری، 93 نفر به چشم پزشکی و 60 نفر به بخش دندانپزشکی مراجعه کردند. 
دکتر اکرمی از حضور هلال احمر استان تهران، بیمارستان نور افشار و سازمان نساجی هلال در این برنامه نام برد و گفت: در این فضا سعی کردیم علاوه بر خدماتی مانند آموزش کمک های اولیه برای آشنایی شهروندان، با سایر مراکز هلال احمر استفاده کنیم. همچنین عزیزان سازمان انتقال خون استان تهران یز در این برنامه ما را یاری داده و پذیرای اهدا کنندگان بودند. 
وی در پایان به پرپایی غرفه های متعدد جانبی برای ارائه محصولات با قیمت های مناسب تر اشاره کرد وگفت: خوشبختانه با استقبال مردم این منطقه از ارائه این خدمات امیدواریم با همکاری پزشکان در آینده خدمات متنوع تر و بهتری ارائه دهیم.
 
 
 
 
 
 
عکس : محمد زارع  خبرگزاری موج


١٠:٢٧ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٦٨    /    تعداد نمایش : ٣٩١تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 313062 بازديدکنندگان امروز : 700 کل بازديدکنندگان : 1438394 بازديدکنندگان آنلاين : 1

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.