- چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تحویل کارگاه ساخت مرکز جامع تصویربرداری در مجتمع هلال


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر سید محمد اکرمی در مراسم رونمایی تجهیزات و افتتاح مراکز جدید خبر داد

تحویل کارگاه ساخت مرکز جامع تصویربرداری در مجتمع هلال

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال، از تحویل کارگاه ساخت مرکز جامع تصویربرداری خبر داد.
دکتر سید محمد اکرمی در مراسم رونمایی تجهیزات و افتتاح مراکز جدید مجتمع دارویی درمانی هلال، گفت: دستگاه لیزر اگزایمر چشم پزشکی با یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به عنوان پیشرفته ترین دستگاه در لیزر چشم، در این مجتمع مورد بهره برداری قرار گرفت.
دکتراکرمی همچنین از رونمایی دستگاه جدید دیالیز خبر داد و گفت: دستگاه لیزر پوست نیز با ۴۵۰ میلیون قیمت، یکی دیگر از دستگاه های مورد بهره برداری در این مجتمع است.
 
وی با اشاره به قرارگیری مجتمع دارویی درمانی هلال در زنجیره امداد و نجات، ادامه داد: در شرایط وقوع حوادث طبیعی، آماده کمک رسانی به آسیب دیدگان خواهیم بود.
 
رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال از جایابی بیمارستان سیار و پد بالگرد به منظور امدادرسانی در زمان وقوع حوادثی همچون زلزله خبر داد و افزود: مرکز جامع تصویربرداری هم در پایان تابستان سال ۹۷ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
 
دکتراکرمی از صدور مجوز مرکز درمان بیماران خارجی  (IPD) برای مجتمع دارویی درمانی هلال خبر داد و گفت: قطعا با صدور این مجوز از سوی وزارت بهداشت، حجم مراجعات و پذیرش بیماران خارجی در این مجتمع چند برابر خواهد شد.


٠٩:٥٠ - يکشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٤٦تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 308136 بازديدکنندگان امروز : 259 کل بازديدکنندگان : 1414733 بازديدکنندگان آنلاين : 4

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.