- شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تشکیل شبکه درمانی بیمارستان های موقوفه استان تهران


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران با رئیس مجتمع مطرح شد:

تشکیل شبکه درمانی بیمارستان های موقوفه استان تهران

در دیدار حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا محمدزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران با رئیس مجتمع،  در خصوص تشکیل شبکه درمانی بیمارستان های موقوفه استان در جهت افزایش هم افزائی در ارائه خدمات تخصصی بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع هلال ایران، در این دیدار دکتر اکرمی ضمن معرفی ظرفیت های مجتمع،  از اعلام آمادگی راه اندازی شبکه مراکز خیریه و کمک برای افزایش خدمت رسانی در این مراکز خبر داد.

وی همچنین  به نیاز  منطقه شرق تهران به افزایش خدمات درمانی اشاره کرد و گفت: جذب کمک هایی در چهارچوب نذر و وقف برای  تکمیل بیمارستان نیمه کاره و راه اندازی بخش هایی مانند مرکز جامع سرطان و مرکز جامع توانبخشی از مهمترین دغدغه های دو طرف است تا بتوان در راه خدمتگزاری به مردم قدم های مستحکم تری برداشت.

دکتر اکرمی به توانمندی های مجتمع در جذب گردشگر سلامت اشاره کرد و خاطر نشان کرد: در این بخش نیازمند همکاری بیشتر با ارگان ها و سازمان ها هستیم تا بتوانیم در معرفی این توانمندی ها موفق تر عمل کنیم.

دکتر اکرمی همچنین از آمادگی مجتمع برای برگزاری همایش ها و کنگره های بین المللی اداره اوقاف خبر داد و گفت: سالن آمفی تئاتر و دو ورک شاپ مجهز در کنار هتل برای اسکان مدعوین، امکانات ویژه مجتمع در همین خصوص است.

 در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا محمدزاده، به آمادگی اداره اوقاف در حمایت معنوی و مادی از مجتمع در جهت ارائه و گسترش خدمات سلامت به مردم اشاره کردند و مقرر شد در جلسات آتی نسبت به تعیین اولویت های همکاری اقدام شود.


١٦:١١ - دوشنبه ٩ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٦٠    /    تعداد نمایش : ٣٩٤تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 313029 بازديدکنندگان امروز : 639 کل بازديدکنندگان : 1438333 بازديدکنندگان آنلاين : 12

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.