- شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ظرفیت مناسبی برای همکاری در بخش آموزش وجود دارد


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر فیضی معاون بین الملل دانشگاه شهید بهشتی در دیدار با رئیس مجتمع

ظرفیت مناسبی برای همکاری در بخش آموزش وجود دارد

دکتر فیضی معاون بین الملل دانشگاه شهید بهشتی در دیدار با رئیس مجتمع،  گفت: ظرفیت های مناسبی در بخش آموزش وجود دارد که امیدواریم در قالب یک تفاهم نامه جامع آموزشی و پژوهشی امکان این همکاری فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، وی همچنین به مرکز تحقیقات در شرف تاسیس اشاره کرد و افزود: در این بخش نیز امکان همکاری های پژوهشی دو جانبه وجود دارد.

در این دیدار دکتر اکرمی  نیز به معرفی ظرفیت های مجتمع پرداخت و افزود:  اگر امکان بازدید دانشجویان بین الملل از ظرفیت های مجتمع مهیا شود زمینه های بیشتری از همکاری فراهم خواهد شد.

رئیس مجتمع در خصوص جذب سرمایه گذار در این مجموعه نیز اضافه کرد: در بخش های مختلف درمانی نیاز به جذب سرمایه گذار داریم تا فعالیت های خود را گسترش دهیم.

دکتر اکرمی همچنین از آمادگی مجتمع برای برگزاری همایش ها و کنگره ها خبر داد و گفت: سالن آمفی تئاتر و ورک شاپ و هتل در این مجموعه برای اسکان مدعوین امکانات ویژه مجتمع در همین خصوص است. 


١٠:٥٩ - پنج شنبه ٥ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٦٠تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 313049 بازديدکنندگان امروز : 661 کل بازديدکنندگان : 1438355 بازديدکنندگان آنلاين : 7

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.