- جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازدید رئیس و مدیر کل صلیب سرخ اوکراین از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس و مدیر کل صلیب سرخ اوکراین از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

دکتر ایوان اوسیچنکو رئیس صلیب سرخ اوکراین، خانم لیلیا بیلوس مدیر کل صلیب سرخ اکراین به همراه آقای گورخماز حسینوف نماینده کشوری فدراسیون بین المللی در اکراین از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بازدید و با مدیران این مرکز دیدارکردند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، در این دیدار دکتر هاشمی مشاور درمان مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، گفت: ما سعی کرده ایم در این مرکز درمانی علاوه بر خدمات رسانی به هموطنانمان میزبان خوبی برای بیماران خارج از کشور باشیم که تا کنون ابراز رضایت مهمانان ما نشان از موفقیت ما در این راه دارد.

وی با اشاره به اینکه بیماران از کشورهای مختلف این مرکز را برای معالجه انتخاب می کنند افزود: ما مایل هستیم در این حوزه کارهای مشترک انجام دهیم و از تجارب یکدیگر بهره مند شویم

دکتر هاشمی  با تاکید بر اینکه پایین بودن هزینه های درمان در ایران باعث استقبال بیماران شده است، اضافه کرد: جمعیت هلال احمر در 27 کشور دفتر نمایندگی دارد که می توان با تعریف یک کار مشترک از این دفاتر برای جذب بیماران استفاده کرد.

در ادامه این دیدار هیات دکتر ایوان اوسیچنکو؛ رئیس صلیب سرخ اوکراین نیز با ابراز خرسندی از حضور در ایران با تاکید بر گسترش ارتباط دو جمعیت اظهارداشت: گوشه‌ای از توانمندی‌های شما را در بازدید از جمعیت هلال احمر در ایران و دفتر نمایندگی شما در دبی دیدم و بسیار مشتاقم تا زمینه‌های بیشتری برای آشنایی با جمعیت هلال احمر کشور ایران ایجاد شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم تعامل میان دو جمعیت باعث تقویت توان صلیب سرخ کشور اوکراین باشد. 


١٤:٥٤ - يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٢٣    /    تعداد نمایش : ٤٢٦تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 285573 بازديدکنندگان امروز : 614 کل بازديدکنندگان : 1296909 بازديدکنندگان آنلاين : 42

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.