- يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اهدای 3 دستگاه دیالیز از سوی بانک رفاه به مجتمع/نصب نرم‌افزار پذیرش بیمار در مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران


  چاپ        ارسال به دوست

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خبر داد:

اهدای 3 دستگاه دیالیز از سوی بانک رفاه به مجتمع/نصب نرم‌افزار پذیرش بیمار در مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با بانک رفاه گفت: 3 دستگاه دیالیز برای ارائه هرچه بهتر خدمات به بیماران توسط بانک رفاه به این مجتمع اهدا و در چند روز آینده راه‌اندازی می‌شود. 

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، دکتر حمید چوبینه در گفت‌وگو با طبنا(خبرگزاری سلامت)، درباره توافق‌نامه مجتمع دارویی و درمانی هلال با بانک رفاه اظهار کرد: بر اساس این توافق‌نامه قرار است ۳ دستگاه دیالیز برای ارائه هرچه بهتر خدمات به بیماران توسط بانک رفاه اهدا و در چند روز آینده راه‌اندازی شود.

وی افزود: ارزش این ۳ دستگاه دیالیز اهدایی توسط بانک رفاه به مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران حدود یکصد و ۷۰ میلیون تومان است و دستگاه‌های جدید سبب شده تا افراد دیالیزی و بیماران کلیوی بتوانند از این خدمات استفاده بهتری کرده و روند درمان آنها سهیل شود.

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اشاره به اینکه مطابق با آخرین آمار در کشور حدود ۳۰ هزار بیمار مبتلا به دیالیز وجود دارد، گفت: یکی از مواردی که باعث مشکلات برای افراد مبتلا به دیالیز می‌شود و سبب شده تا آنها نیاز به پیوند کلیه داشته باشند، فشار خون بالا و دیابت است که متاسفانه در کشور ما روند صعودی پیدا کرده است.

چوبینه عنوان کرد: در تفاهم‌نامه بین مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران با بانک رفاه نیز توافق شده است تا وام کم‌بهره توسط این بانک به کارکنان و پزشکان شاغل داده شود، همچنین نرم‌افزار پذیرش بیمار به صورت رایگان در مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران نصب و قرار است آی‌‌تی بانک رفاه برای ارائه بهتر خدمات در مجتمع دارویی درمانی هلال راه‌اندازی شود.

وی با بیان اینکه یک دستگاه اگزایمر‌ چشم‌ پزشکی به ارزش ۲۵ میلیارد ریال توسط یک شرکت همکار به مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران اهدا شده است، گفت: این دستگاه جایگزین دستگاه قدیمی شده و این امر می‌تواند خدمت‌رسانی به مردم جهت خدمات چشم‌پزشکی را تسهیل کند.

 

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در پایان گفت: با توجه به انعقاد صورت جلسه همکاری مشترک با معاون وزیر دفاع قرار است به زودی بیماران شاغل در وزارت دفاع عراق در مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران تحت مراقبت و درمان قرار گیرند.


١١:١٨ - پنج شنبه ١٣ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٢٢    /    تعداد نمایش : ٣٩١تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 285807 بازديدکنندگان امروز : 836 کل بازديدکنندگان : 1298692 بازديدکنندگان آنلاين : 9

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.