- جمعه ٣٠ شهريور ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آماده همکاری با کشور قرقیزستان برای ارائه خدمات درمانی و اعزام تیم درمانی هستیم


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار نمایندگان هلال احمر قرقیزستان با مدیران مجامع دارویی درمانی هلال ایران عنوان شد:

آماده همکاری با کشور قرقیزستان برای ارائه خدمات درمانی و اعزام تیم درمانی هستیم

دکتر هاشمی مشاوردرمان مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اشاره به اینکه ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران  با هزینه پایین باعث شده بیماران از کشورهای همسایه به ایران مراجعه کنند افزود:آماده همکاری با کشور قرقیزستان برای ارائه خدمات درمانی و اعزام تیم درمانی هستیم.  

وی با اشاره به اینکه این مرکز درمانی در زمینی به مساحت 7 هکتار با حمایت جمعیت هلال احمر فعالیت می کند، گفت: بخش های تخصصی و فوق تخصصی  چشم پزشکی، بخش درمان ناباروری، دندانپزشکی وپوست و مو و زیبایی از مهمترین بخش های این مرکز درمانی است که برای رفاه حال بیماران هتلی هم در این فضا احداث شده است.

مشاور درمان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران افزود: بخش توریست درمانی هم پذیرای بیماران خارج از کشور است که با تواقفنامه هایی با کشورهای عراق عمان و اذربایجان درمان بیماران این کشورها در این بخش انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی با هزینه پایین باعث شده که بیماران از کشورهای مختلف به ایران مراجعه کنند خاطر نشان کرد: آماده همکاری با کشور قرقیزستان برای ارائه خدمات درمانی و اعزام تیم درمانی هستیم.  

نمایندگان هلال احمر قرقیزستان نیز با بیان اینکه هلال احمر در این کشور به کمک وزارت بهداشت آمده و در درمان بیماران نقش دارد، گفت: با کمک کشور سوئیس بخش جراحی چشم در هلال احمر قرقیزستان فعال است و بیماران را رایگان معالجه می کند.

وی با بیان اینکه ظرفیت های جمعیت هلال احمر ایران بسیار بالاست اضافه کرد: آماده همکاری با بخش های مختلف هلال احمر هستیم. 


١١:٠١ - پنج شنبه ٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٢٠    /    تعداد نمایش : ٣١٩تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 285582 بازديدکنندگان امروز : 646 کل بازديدکنندگان : 1296941 بازديدکنندگان آنلاين : 8

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.