- يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > از گستردگی فعالیت هلال احمر ایران احساس غرور می کنم/ به نمایندگی از مردم آذربایجان از درمان بیماران آذربایجانی تشکر می کنم


  چاپ        ارسال به دوست

در دیدار مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با رئیس هلال احمر آذربایجان مطرح شد:

از گستردگی فعالیت هلال احمر ایران احساس غرور می کنم/ به نمایندگی از مردم آذربایجان از درمان بیماران آذربایجانی تشکر می کنم

رئیس جمعیت هلال احمر کشور آذربایجان در دیدار با مدیر عامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن قدردانی از درمان بیماران آذربایجانی در این مرکز درمانی گفت: از گستردگی فعالیت هلال احمر ایران احساس غرور می کنم.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر حمید چوبینه در دیدار با دکتر نوروز اسلانوف؛ رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان با اشاره به فعالیت هایی که در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران انجام می شود، خاطرنشان کرد: این مرکز درمانی حدود 40 سال قبل توسط بانوی نیکوکاری وقف شده و از آن زمان فعالیت های دارویی و درمانی در آن انجام می شود. 
وی با اشاره به حضور 150 پزشک متخصص و فوق تخصص در مجتمع افزود: در همه بخش های درمانی فعال هستیم  و در دو بخش چشم پزشکی و ناباروری عمل های جراحی نیز انجام می شود.
مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همچنین به موضوع توریست درمانی اشاره کرد و گفت: ما در سال بیماران زیادی از جمهوری آذربایجان داریم و خوشحالیم که توانسته ایم در این حوزه به کمک مردم آذربایجان بیاییم. 
دکتر نوروز اسلانوف، رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان نیز در این دیدار با اشاره به تنوع و گستردگی فعالیت های هلال احمر ایران ابراز امیدواری کرد که همکاری های میان دو جمعیت ملی تداوم داشته باشد.
رئیس جمعیت هلال احمر آذربایجان افزود: ملت آذربایجان هربار نیاز به دریافت کمک های بشردوستانه داشته است، هلال احمر ایران اعلام آمادگی کرده و مرکز درمانی هلال احمر ایران در باکو نیز فعالیت ها و خدمات بسیار مناسبی در آذربایجان ارائه می دهد و من به نمایندگی از ملت آذربایجان از اقدامات درمانی مجتمع دارویی درمانی تشکر می کنم. 
 
 


١٠:٠٩ - سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣١٩    /    تعداد نمایش : ٣٩٩تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 285812 بازديدکنندگان امروز : 860 کل بازديدکنندگان : 1298716 بازديدکنندگان آنلاين : 9

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.