- دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
گالری تصاویر
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > نیازمند سیاست یکپارچه برای جذب گردشگر سلامت هستیم


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر اجرایی مرکز درمان بیماران خارجی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران:

نیازمند سیاست یکپارچه برای جذب گردشگر سلامت هستیم

مدیر اجرایی مرکز درمان بیماران خارجی مجتمع دارویی درمانی هلال احمر با بیان این که نمی توان برای جذب گردشگر سلامت، جزیره ای برخورد کرد، گفت: نیازمند تدوین سیاست یکپارچه برای جذب گردشگر سلامت هستیم.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، محمد دبیر در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: جذب گردشگر سلامت مصداق کامل اقتصاد مقاومتی است زیرا با تکیه بر توانمندی های داخلی موجب رونق اقتصادی می شود.
وی با تاکید بر این که سطح توانمندی پزشکان ایرانی در حد بسیار مطلوبی است، یادآور شد: وجود دانش، تجهیزات، فناوری پزشکی، هم مرز بودن، قرابت های فرهنگی، مذهبی و حتی زبانی مردم کشورهای همسایه، آنها را ترغیب به درمان در ایران کرده است.
مدیر اجرایی مرکز درمان بیماران خارجی هلال احمر با بیان این که سیاست های جزیره ای وبی توجهی جدی مسئولان به جذب گردشگر سبب شده که کشورهایی مانند هند، پاکستان و ترکیه بازار گردشگر سلامت منطقه را از آن خود کنند، گفت: تصحیح سیاست ها در این حوزه به سرازیر شدن گردشگر سلامت به ایران کمک می کند.
دبیر درباره فواید حضور گردشگر گفت: افزایش شمار گردشگران جدای از مسایل اقتصادی نشان از امنیت بالای ایران در منطقه است.
وی در بخشی دیگر از این مصاحبه از امضای تفاهنامه مجتمع دارویی درمانی هلال جمهوری اسلامی ایران با مسئولان عراقی خبر داد و اظهارکرد: بر اساس این قرار داد، بیماران عراقی برای درمان به ایران اعزام می شوند.
مدیر اجرایی مرکز درمان بیماران خارجی هلال احمر همچنین از افتتاح مجتمع درمانی در آبادان با سرمایه گذاری و برند هلال احمر جمهوری اسلامی خبر داد و گفت: بیماران عراقی می توانند با خودروهایشان به آبادان سفر کرده و از این مرکز درمانی استفاده کنند.
دبیر افزود: تاسیس این نوع مراکز درمانی در شهرهای مرزی ایران سبب می شود بیماران کشورهای همسایه برای درمان به این مراکز مراجعه کنند که موجب توسعه اقتصادی در مناطق مرزی نیز می شود.


١١:٤٩ - يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣١٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٩تهرانپارس - خیابان جشنواره - بعد از چهارراه سید الشهدا
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
info@helalclinic.com
بازديدکنندگان اين صفحه: 263211 بازديدکنندگان امروز : 929 کل بازديدکنندگان : 1192904 بازديدکنندگان آنلاين : 9

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.