- شنبه ٠٨ آذر ١٣٩٩
گالری تصاویر
صفحه اصلی > کلینیک ها > کلینیکهای تخصصی > کلینیک تخصصی پوست؛ مو؛ زیبایی و لیزر 
کلینیک تخصصی پوست؛ مو؛ زیبایی و لیزر

کلینیک تخصصی پوست ، مو ، زیبایی و لیزر

 

 

در حال حاضر این کلینیک با بهره گیری از کادر درمانی با تجربه متشکل از متخصصان حاذق ، دارای بورد تخصصی پوست و مو و دستیاران مجرب خدمات خود را پس از ارائه مشاوره های لازم تشخیصی و درمانی، در اتاق های عمل سرپایی مجهز شده به دستگاه های پیشرفته مانند دستگاه لیزر الکساندرایت  Candelaجهت از بین بردن موهای زائد و لیزر Fractional Co2 برای رفع ضایعات پوستی و آثار باقیمانده از آکنه و چین و چروک و ... ، جوانسازی پوست بوسیله دستگاه مدرن میکرودرم ابریژن ، برداشت خال و کرایوی پوستی ، تزریق بوتاکس و ... با کمترین تعرفه و هزینه و پاسداری از حقوق مراجعه کننده ، عرضه می نماید.

 

ارائه خدمات همگام با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی از جمله اهداف ما در برآوردن نیازهای درمانی مراجعه کنندگان عزیز می باشد.  

 

 

 • لیزر درمانی :  رفع موهای زائد شایعترین کاربرد لیزر در زمینه پوست و مو بوده که علاوه بر آن جوانسازی و بهبود چین و چروک ها ، برطرف کردن جوشگاه های آکنه ، رفع ضایعات عروقی و بعضی از ضایعات ویروسی نیز از موارد کاربرد لیزرها می باشد.
 • دِرماپن میکرونیدلینگ( جدیدترین روش ترمیم و بازسازی پوست) :درماپن دستگاهی برای ترمیم و جوانسازی پوست و مو است که تاثیری بسیار بهتر از درمان با لیزر دارد. این روش بطور حیرت انگیزی باعث بالا رفتن غلظت کلاژن در پوست می گردد و در عین حال منجربه منظم شدن رشته های کلاژن و الاستین در پوست آسیب دیده می شود.

  در این روش با وسیله ای به نام درماپن، منافذ و کانال های بسیار ریزی در پوست ایجاد می شود و پوست وادار به ساختن مقادیر بالای کلاژن می گردد و البته اگر نقصی مانند اسکار آکنه و یا زخم سوختگی یا ترک پوستی وجود داشته باشد، این مشکلات هم به بهترین نحو برطرف می گردند.
  درمان با این دستگاه در نفوذ و جذب مواد دارویی در پوست و مو موثر است و برای رشد و تقویت موهای سر و ابرو، سفت کردن و کشیدن پوست،جوانسازی و رفع چین و چروک، بهبود زخم ها و جای جوش، روشن کردن و ترمیم پوست زیرچشم، بهبود تَرَکهای حاملگی و چاقی و تصحیح اندازه منافذ پوست صورت ، کاربرد دارد.

 • میکرودرم ابریژن :  در این روش از نوعی کریستال بسیار ظریف که از جنس اکسید آلومینیوم می باشد استفاده می شود و با ایجاد یک مکش روی پوست کریستال ها از روی آن جمع شده و همچنین باعث بهتر شدن جریان خون در پوست می گردد. میکرودرم ابریژن برای رفع جای جوش و فرو رفتگی های باقیمانده از جوش های قبلی که عمیق نمی باشد و ... به کار می رود.
 • تزریق بوتاکس :  در نواحی خاصی باعث فلج کردن ماهیچه آن قسمت شده و برای ترمیم خطوط و چین و چروک های ناشی از اخم ، خنده ، چین های افقی پیشانی ، خطوط دور چشم کاربرد دارد. این روش از جمله مواردی است که باید توسط پزشک متخصص پوست که با آناتومی صورت آشنایی کامل دارد صورت پذیرد تا عوارضی در پی نداشته باشد.
 • مزوتراپی : تقویت و جلوگیری از ریزش مو، درمان افتادگی پوست
 • لیزر CO2فرکشنال ضایعات پوستی : ( خال ، زگیل ، میخچه و جای جوش ها )  
 • PRP : ترمیم و جوانسازی پوست صورت ، تقویت و جلوگیری از ریزش مو
 •  مشاوره و پیوند مو به روش طبیعی ( ( FIT -FUT

 

 

 

                      ساعات فعاليت پزشکان

ایام هفته

9:30-13

14:30-18

شنبه

خانم دکتر علمايي

خانم دکترحسینی نژاد 

يكشنبه

آقاي دكتر ناصح

آقای دکتر عابدینی

دوشنبه

خانم دكتر رنجبر

آقای دکتر عابدینی 

سه شنبه

آقاي دكتر ناصح

خانم دكتر غيبي

چهارشنبه

آقاي دكتر مكرمي

آقای دکتر عابدینی - آقای دكتر نورايی

پنجشنبه

آقاي دكترناصح 

آقای دکتر سواد دار

---------------------------

 

 

 

تلفن تماس: 9 - 77336006 داخلی 6351

تلفن مستقیم: 77142941 

 
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
 
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
 
info@helalclinic.com
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 64731 بازديدکنندگان امروز : 650 کل بازديدکنندگان : 2121397 بازديدکنندگان آنلاين : 3

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.