- پنج شنبه ٠٨ آبان ١٣٩٩
گالری تصاویر
صفحه اصلی > کلینیک ها > مرکز تخصصی و فوق تخصصی درمان ناباروری هلال ایران(رویش) 
مرکز تخصصی و فوق تخصصی درمان ناباروری هلال ایران(رویش)

 

مرکز درمان ناباروری رویش

 

 

 

 

یکی ازتوانایی های ویژه بشر،علم آموزی وکسب دانش وبه کارگیری آن درجهت حل مشکلات یا بهبود کیفیت زندگی خود است.

آن هنگام که برای نخستین بارسلولهای جنسی موجود مذکر در زیر نخستین میکروسکوپ ساخته اندیشه ودست انسان دیده شد، نه تنها تصور لقاح خارج رحمی وجود نداشت، بلکه این سلول را در برگیرنده تمام اجزای موجود کامل می دیدندکه درصورت فرصت یافتن در بدن جنس مخالف رشدکرده وبه موجودکامل تبدیل می شود.

اما آنچه اینک پیشروی ماست و در آینده نیز با پیشرفت علوم پزشکی درحوزه های مختلف، گسترده تر و شکوفاتر خواهدشد، این است که خانواده های محروم ازداشتن فرزند یا خانواده هایی که نگران داشتن فرزند معیوب (بااختلالات کروموزومی یا ژنتیکی) هستند، می توانند ازعلم وتکنولوژی لقاح خارج رحمی(IVF)وتشخیص ژنتیکی قبل از لانه گزینی  (PGD) بهره مند شوند تامشکل خودرا حل کنند.

دانشمندان ومحققین نیزمی توانند با کمک همین دانش و تکنولوژی، دریچه های جدید علمی را بازکرده وبرای داشتن زندگی بهتر و عمرطولانی ترمخلوقات عالم تلاش کنند.

مأموریت جمعیت هلال احمرنیزتسکین آلام بشری ورفع درد ورنج محرومین وحمایت از زندگی مردم دربحران ها است.

به همین منظور از سال1390 که طرح راه اندازی مرکزدرمان ناباروری رویش هلال موردتوجه مسئولین محترم وقت این جمعیت قرارگرفت، کارراه اندازی این مرکز درمانی جهت حمایت از خانواده های محروم ازداشتن فرزند وجلوگیری از بحرانهای خانوادگی منتج از این گرفتاری آغاز شد و در سال  1392 نیز با همکاری پژوهشگاه رویان (که از توانایی بسیاربالای تخصصی در این زمینه برخوردارند و در سطح ملی وفراملی دارای نام وجایگاه ویژه ای هستند) این مرکز با بهره مندی از بهترین تجهیزات روز دنیا به بهره برداری رسید.

مرکز درمان ناباروری رویش، واقع در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در محیطی سرسبز، چشم نواز و متناسب با استانداردهای جهانی قرار گرفته و با استفاده از آخرین تجهیزات و امکانات پزشکی و با بهره گیری از توانمندی های تیم تخصصی و مجرب خود، در بخشها و کلینیک های مختلف به ارائه خدمات درمان ناباروری می پردازد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


  

 

 

 

 

 

 

 

 

 
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
 
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
 
info@helalclinic.com
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 52606 بازديدکنندگان امروز : 857 کل بازديدکنندگان : 2087590 بازديدکنندگان آنلاين : 3

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.