- پنج شنبه ٠٨ آبان ١٣٩٩
گالری تصاویر
صفحه اصلی > توریسم درمانی 
توریسم درمانی

 

 

 مجمع العلاجی الدوایی هلال ایران  على تم الاستعداد لاستقبال المرضى من جمیع البلدان و تقديم افضل خدمات  العلاج السياحي باسعار منافسه

 

 مجمع هلال ايران:

 طهران؛ تهرانبارس، شارع جشنوارة، بعد تقاطع سيد الشهداء

 واتساب باللغه العربیه : 00989900985277

 

 العنوان على الخريطة

 

 

مقدمه

مجتمع داروئی درمانی هلال ایران با هدف تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسانها بدون در نظر گرفتن هیچگونه تبعیض میان آنها،فعالیتهای خود را در جهت ارائه خدمات درمانی و توانبخشی ارائه می دهد.با توجه به اینکه هلال احمر ایران دارای جایگاه بین المللی و مورد اعتماد کشورهای جهان می باشد،بیماران کشورهای دیگر می توانند با اطمینان کامل این مرکز را به عنوان امین خود در جهت مشاوره و امور درمان انتخاب نمایند و روند درمان خود را به این مرکز بسپارند.

 

 

چرا بیماران کشورهای مختلف ایران را جهت بهره گیری از خدمات درمانی و توانبخشی بر می گزینند؟

خدمات پزشکی و درمانی در ایران در سطح خدمات مشابه در کشورهای پیشرفته دنیا قرار دارد.از نقاط قوت  این خدمات قیمت پایین تر، کیفیت درمانی بهتر، امکان مراجعه مجدد جهت پیگیری درمان ، تشکیل پرونده آن لاین و پوشش کامل انواع مختلف خدمات و سرعت عمل در تشخیص و درمان می باشد.

آشنایی با مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران

این مجتمع با بهره گیری از مراکز تخصصی و فوق تخصصی خوددر فضایی استاندارد و  با استفاده از کادری متخصص و مجرب بهترین خدمات تخصصی پزشکی را به مراجعه کنندگان از داخل و خارج کشور ارائه می نماید.

خدمات اقامتی راحت و مطمئن ،هتلینگ  و ترانسفر  (فرودگاه تا فرودگاه)، پوشش بیمه سفر،مترجم، و تورهای متنوع سیاحتی از دیگر مزایای خدمت رسانی به بیماران و همراهان آنها در طول مدت اقامت در ایران می باشد.

در حال حاضر این مجتمع پذیرای بیمارانی از کشورهای آسیایی و آفریقایی  من جمله : عراق ، عربستان  سعودی ، لیبی،آذربایجان، تاجیکستان ، افغانستان ، تانزاتیا  و غیره می باشد.

از جمله خدمات ارائه شده در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران :

درمانگاه های تخصصی

 

 
 

ج- دپارتمان زنان و زایمان و ناباروری

 

 

........................................................................................................................................................................................................................................

مرکز فوق تخصص چشم پزشکی

مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی هلال ایران با بهره مندی از تجارب ده ها متخصص و فوق تخصص چشم پزشکی و با بهره گیری از دستگاهها و تجهیزات پیشرفته و نوین چشم پزشکی کلیه خدمات جراحی اعم از :کاتاراکت (آب مروارید) ،گلوکوم(آب سیاه)،شبکیه،بلفاروپلاستی(جراحی زیبایی پلک)،استرابیسم(رفع لوچی چشم)،کراس لینکینگ،لیزیک،لازک و ....خدمات پاراکلینیکی چشم همچون آنژیوگرافی و OCT،انواع لیزر چشم(P.R.P,P.D.T,M.P.C,Y.A.G,PI)  و...خود را در درمانگاه های فوق تخصصی،اتاق های عمل چشم و بخش لیزیک با بهترین کیفیت و تعرفه های مناسب به مراجعه کنندگان محترم ارائه می نماید.

 اقدامات درمانی تکمیلی:

آنژیوگرافی چشم

تصویر برداری از شبکیه چشم با استفاده از تزریق فلورسئین می باشد که از طریق آن مشکلات و بیماری های شبکیه تشخیص داده می شود.آنژیوگرافی فلورسئین تکنیکی برای تشخیص  ضایعات مختلف پرده شبکیه،رتینوپاتی دیابتی،بیماری های عروق مانند گرفتگی شریان ها یا وریدهای شبکیه و ... می باشد.هم اکنون این مرکز با استفاده از دستگاه مجهز و پیشرفته 2HRAHEIDELBERG این خدمت را ارائه می نماید.

Optic Coherence Tomography. Or.  OCT:

یک سیستم تشخیصی برای تصویر برداری شبکیه چشم انسان است و به ارزیابی و کنترل بیماری های مختلف سگمان خلفی مثل دژنراسیون ماکولا ناشی از سن(ARMD) ، رتینوپاتی دیابتی و گلوکوم کمک می کند.

لیزرP.R.P:

این نوع لیزر در افراد دیابتی در مرحله رتینوپاتی(خونریزی عروق اطراف شبکیه)کاربرد دارد.

لیزرP.D.T:

این شیوه درمانی برای افرادی که دچار دژنراسیون(ازبین رفتن)عروق شبکیه بخصوص در ناحیه مرکز بینایی در اثر بالا رفتن سن شده اند،مورد استفاده قرار می گیرد.

لیزرM.P.C:

جهت خونریزی ناحیه مرکز بینایی در بیماران دیابتی

لیزرYAG:

از این نوع لیزر برای کپسولکتومی و PI استفاده می شود.

Capsulectomy:

زمانی که پس از عمل آب مروارید(Capsular Opacification After Catatact Posterior) لنز به اصطلاح کثیف یا کدر  می شود.

PI:

از این روش ،برای باز کردن زاویه چشم جهت پیشگیری از گلوکوم(آب سیاه) استفاده می شود.

اکو اسکن(اولتراسونوگرافی):

شامل A scan& B scan می باشد که برای تعیین نمره لنز به کار می رود.

A scan(بیومتری):

تعیین قدرت لنز داخل چشمی جهت انجام جراحی کاتاراکت است و یکی از مراحل حساس می باشد که هم اکنون این مرکز با استفاده از دستگاه مجهز و پیشرفته IOL-Master این خدمت را ارائه می دهد.

B scan:

در تشخیص محل جداشدگی شبکیه و ویتره،حضور یک جسم خارجی داخل چشم و یا معاینه اوربیت استفاده می شود.

پریمتری کامپیوتری:

با استفاده از این دستگاه و سیستم نرم افزاری آن میدان دید بیمار تعیین می شود.

پنتاکم:

ضخامت قرنیه توسط این دستگاه تعیین می شود و به عنوان ارزیابی و تشخیص بیماران کاندید جراحی لیزیک و لازک و PRK کاربرد دارد.تعیین نمره عینک هوشمند کامپیوتری،بررسی عیوب انکساری،تشخیص و درمان تنبلی چشم و ضعف عضلات چشمی با روش درمان غیر جراحی به سرعت و با مهارت انجام می گیرد.

عینک سازی:

وجود عینک سازی در این واحد موجب رفاه بیشتر مراجعین و تکمیل زنجیره خدمات مرتبط به درمان تخصصی چشم می باشد.

از جمله مهمترین اعمال جراحی چشم که در این مرکز با بالاترین کیفیت و بیشترین اثر بخشی انجام می پذیرد عبارتند از:

جراحی کاتاراکت(آب مروارید) به روش فیکو

کدر شدن عدسی چشم که دارای شفافیت طبیعی می باشد را در اصطلاح آب مروارید می گویند و تنها راه درمان آن جراحی می باشد.بهترین روش برای درمان این بیماری در حال حاضر روش فیکو است.

 

جراحی گلوکوم(آب سیاه)

در این بیماری عصب بینایی آسیب دیده که در صورت عدم درمان مناسب منجر به کوری می شود.این مرکز با سوابق اجرایی درخشان در این زمینه و بکارگیری فوق تخصصان این رشته و تیم مجرب اتاق عمل گام های موثری در تشخیص و درمان این بیماری برداشته است.

جراحی ویترکتومی

در حال حاضر این نوع جراحی در سطحی گسترده و مطابق با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا،توسط تیم پزشکی متبحر در اتاق های عمل مجهز به دستگاه های مدرن ویترکتومی به عموم مراجعه کنندگان عزیز خدمت می نماید.این عمل در واقع نوعی جراحی است که برای درمان برخی اختلالات در شبکیه و زجاجیه مانند رتینوپاتی،مواردی از جداشدگی شبکیه،سوراخ ماکولا ، جراحت شدید چشم و... مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کراس لینکینگ(Cross Linking)

در این عمل با ایجاد پیوندهای عرضی بیشتر در قرنیه فرد مبتلا به کراتوکونوس(قوز قرنیه) باعث استحکام بیشتر آن می شود.

اتاق عمل لیزیک،لازک و PRK

دوربینی،نزدیک بینی و آستیگماتیسم که در اصطلاح آن را عیوب انکساری می نامیم،مشکلاتی هستند که بسیاری از افراد با آن مواجه بوده و در صدد رفع آن می باشند.مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی هلال ایران با توجه به نیاز سنجی های درمانی با راه اندازی اتاق عمل لیزیک و مطالعه و تجهیز آن بر اساس بهترین و معتبرترین مراکز چشم پزشکی دنیا شرایط مناسبی را فراهم آورده تا بیماران عزیز از آن بهره مند شوند.

از دیگر اعمال جراحی انجام شده در این مجتمع می توان به بلفاروپلاستی (عمل جراحی زیبایی پلک)،اکولوپلاستی(جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم)،استرابیسم(رفع لوچی چشم)،Collagen Cross Linking برای درمان قوز قرنیه و... اشاره کرد.پس از انجام اعمال جراحی امکانات بستری به بیماران در بهترین شرایط ممکن موجود می باشد

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری

با توجه به توانمندی های علمی و برجستگی های پژوهشی و درمانی اساتید و متخصصین این مرکز در حوزه علوم ناباروری و سلول های بنیادی و با بکارگیری بهترین تجهیزات در بخش های مختلف(آندولوژی،جنین شناسی،زنان زایمان،مشاوره ژنتیک،مشاوره ناباروری،تصویر برداری باروری،اپیدمیولوژی و بهداشت باروری واحد مددکاری،روان شناسی و سلول درمانی)درمان های تخصصی ناباروری و نازایی در سطح این مجتمع جهانی است.این مرکز از دانش فنی و متخصصان طراز اول پژوهشگاه رویان نیز استفاده می کند.

فعالیت های مختلف خدماتی درمانی این مرکز شامل:

1-     بررسی زوجین(توسط متخصصین برجسته ارولوژی،آندرولوژی،زنان،زایمان و نازایی،ژنتیک و تولید مثل)

2-     بررسی های آزمایشگاهی(تعیین عملکرد تخمدان و کیفیت آندومتر،بررسی های هورمونی و...)

3-     سونوگرافی(ابدومینال یا شکمی و سونوگرافی واژینال)

4-     هیدرو سالپنگوگرافی(عکس رنگی رحم)

5-     هیستروسکوپی(جهت تشخیص و درمان اختلالات داخل رحمی)

6-     لاپارسکوپی(تشخیصی و درمانی)

7-     آنالیز مایع منی،تست های عملکردی اسپرم

8-     استخراج اسپرم از بیضه(TESE) و اپی دیدیم(PESA)  

9-     تحریک تخمک گذاری توسط پروتکل های پیشرفته

10- تلقیح اسپرم به داخل رحم(IUI)

11- لقاح آزمایشگاهی(IVF)

12- تزریق درون سیستوپلاستی اسپرم(ICSI)(میکرواینجکشن)

13- انتقال جنین

14- لیزر هچینگ

15- انجماد جنین،انجماد تخمک،انجماداسپرم،انجماد بافت بیضه

16- بلوغ تخمک در آزمایشگاه(IVM)

17- تشخیص جنسیت جنین و انتقال جنین با جنسیت دلخواه

18- تشخیص بیماری های ژنتیکی جنین در دوران قبل از لانه گزینی و انتقال جنین سالم

19- انتقال جنین در مرحله بلاستوسیت(کشت طولانی مدت=5 روز)

20- اهداء تخمک و جنین از را ه های قانونی و شرعی

21- رحم جایگزین

22- مشاوره زوجین جهت انجام تعیین جنسیت (Sex Selection)

23- وازو وازوستومی(Vasovasostomy)

24- وازو اپیدیدیمکتومی

25- مشاوره تغذیه زوجین

26- سلول درمانی

27- حفظ باروری در موارد احتمال کاهش باروری

28- انجام جراحی تشخیصی همچون D&C  (کورتاژ تشخیصی)

29- کلینیک غدد هورمون ها

30- کلینیک پره ناتال

31- واحد بیماران خارجی

32- اعمال جراحی واریکوسل و TESA

مرکز تخصصی پوست ،مو،زیبایی و لیزر

این مرکز با بهره گیری از کادر درمانی با تجربه متشکل از متخصصان حاذق،دارای بورد تخصصی پوست و مو و دستیاران مجرب خدمات خود را پس از ارائه مشاوره های لازم تشخیصی و درمانی،در اتاق های عمل سرپائی مجهز شده به دستگاه های پیشرفته ارائه می نماید.از فعالیت های این مجموعه می توان به  از بین بردن موهای زائد،رفع صایعات پوستی و آثار باقیمانده از آکنه و چین و چروک و...،جوان سازی پوست،برداشت خال و کرایوی پوستی،تزریق بوتاکس و ... اشاره کرد.

ارائه خدمات همگام با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی از جمله اهداف ما در برآوردن نیازهای درمانی مراجعه کنندگان عزیز می باشد.

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت Candela

کاشت مو به روش های FUT  و FIT

لیزر فراکشنال

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

تزریق ژل

لیپوساکشن

IPL

کرایو درمانی

میکرودرم ابریژن

 مرکز فوق تخصصی قلب و عروق

مرکز فوق تخصصی قلب و عروق با هدف ارائه خدمات غیر تهاجمی تشخیصی و درمانی توسط پزشکان مجرب فعالیت می نماید بخشی از فعالیتهای این مرکزشامل:اکو کاردیوگرافی،الکتروکاردیوگرافی بصورت داپلر رنگی،تست ورزش،هولتر فشار خون و ECG و ... می باشد.

درمانگاه های تخصصی

در حال حاضر این درمانگاه ها شامل مراکز فعال متعددی مانند:گوش،حلق و بینی،زنان و نازایی،ارتوپدی و زانو(کاشت سلول های بنیادی)،کودکان و داخلی بوده که در آنها به درمان بیماری های مختلف می پردازند.

مرکز تخصصی  دندانپزشکی

دندانپزشکی مجتمع دارویی هلال ایران در راستای اهداف متعالی هلال احمر و جهت خدمت رسانی به عموم مردم در زمینه سلامت و بهداشت دهان و دندان در دوشیفت صبح و عصر و در بخش های پروتز ثابت و متحرک- پریو- اندوتخصصی-اطفال و پیشگیری-جراحی فک و صورت-ارتودنسی ثابت و متحرک و ایمپلنت مشغول به فعالیت می باشد که با تلاش داندانپزشکان متخصص،تیم مجرب بهداشت کاران،مواد دندانپزشکی عالی،تجهیزات مدرن و سیستم استریل مرکزی علاوه بر سیستم استریل داخل بخش مجموعه ای مناسب و شایسته را تشکیل داده است.

مرکز تخصص دندانپزشکی شامل بخش های ذیل می باشد:

-جایگزینی دندان های از دست رفته توسط فیکسچرهایی از جنس تیتانیوم

ارتودنسی

-مرتب کردن دندان ها و درمان ناهنجاری های فکی و دندانی

جراحی فک و صورت

-شامل اعمال جراحی دندان های نهفته،انواع تومورها،جراحی ایمپلنت،ناهنجاری های فکی و صدمات ناشی از جراحات،ترمیم شکستگی ها،بازسازی نواقص ایجاد شده در صورت و جراحی های زیبائی می باشد.

جراحی پریودنتال

-تشخیص بیماریهای لثه و درمان آن با جراحی و یا با جرمگیری های دوره ای،جراحی های افزایش طول تاج جهت بهتر نشستن روکش،جراحی ایمپلنت و جراحی پیوند لثه در بیماران دارای تحلیل لثه

ترمیمی

-ترمیم پوسیدگی های تاج دندان با مواد همرنگ(کامپوزیت)و غیر همرنگ (آمالگام)،ترمیم های زیبائی،بلچینگ(سفید کردن دندان ها)و...

اندو یا درمان ریشه

-شاخه ای از علم دندانپزشکی که در آن ریشه های دندان درمان می شود.

 

پروتز

-چایگزینی دندان های از دست رفته به دو روش پروتز ثابت(روکش و ایمپلنت)، و پروتز متحرک(پلاک)

دندانپزشکی اطفال

علم درمان مشکلات دهان و دندان در کودکان و پیشگیری از بروز پوسیدگی و سایر مشکلات دهان و دندان با کمک فلوراید تراپی و فیشور سیلنت(شیارپوش)

مرکز درمان بیماران خارجی

مجتمع داروئی درمانی هلال ایران با بهره برداری از مراکز تخصصی و فوق تخصصی موجود در محتمع و همکاری با بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی در ایران بهترین خدمات تخصصی پزشکی را به عموم بیماران خارجی با پکیجی شامل خدمات اقامتی راحت و مطمئن،هتلینگ و ترانسفر (Airport to Airport ) ،بیمه سفر،مترجم و تورهای متنوع سیاحتی و زیارتی به بیماران و همراهان آنها در طول مدت اقامت در ایران ارائه می نماید.

مرکز اقامتی هلال ایران(هتل بیمارستان)

یکی از امتیازات منحصر به فرد این مجتمع ،وجود هتل با امکانات مجهز  و زیبا در داخل مرکز درمانی می باشد. این امتیاز ویژه ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران باعث مراجعه بیشتر بیماران خارجی به این مجتمع می گردد.

سایر خدمات پزشکی قابل ارائه به بیماران متقاضی کشورهای خارجی که جهت درمان به این مجتمع مراجعه می نمایند شامل:

الف: دپارتمان داخلی:

گوارش و کبد ،روماتولوژی،ریه،خون و آنکولوژی،قلب،عفونی،نورولوژی،کلیه،غدد،پوست و مو و زیبایی و لیزر

1)گوارش و کبد:

بررسی و درمان بیماریهای دستگاه گوارش،آندوسکوپی و نیز درمان بیماریهای کبد و انجام اندوسنوگرافی

2) روماتولوژی:

شناخت و درمان بیماری های استخوان و مفاصل ( بيماري هاي رماتيسمي ) و عضلات و پوکی استخوان

3) ریه:

تشخیص و درمان بیماری های ریه از قبیل:آسم،ذات الریه،سل،برونشیت،سارکوئیدوز،فیبروز ریوی و ...

4)خون و آنکولوژی:

تشخیص و درمان و انجام شیمی درمانی برای درمان بیماران سرطانی و دچار بیماریهای خون و همچنین درمان تومورهای سرطانی

5) قلب:

تشخیص و درمان بیماری های قلب و انجام آنژیوگرافی و اکوکاردیوگرافی و اینترونشنال و ....

 

6) عفونی:

تشخیص و درمان انواع مختلف بیماریهای عفونی

7) نورولوژی:
تشخیص و درمان انواع بیماریهای نورولوژی از قبیل: بیماری پارکینسون،تشنج و صرع،بیماری‌های طناب نخاعی و ...

8)کلیه:

تشخیص و درمان بیماریهای کلیه و همچنین آماده سازی بیماران برای پیوند کلیه ،دیالیز و نیز نگهداری پیوند کلیه

9) غدد:

تشخیص و درمان بیماریهای غدد،تیروئید،دیابت و سایر بیماریهای غدد درون ریز و مسائل مربوط به کوتاهی قد و یا پرموئی خانم ها،ناتوانی های جنسی آقایان و خانم ها

 

10) پوست،مو،زیبائی و لیزر:

مجموعه کاملی از خدمات لیزر ، جراحی های پوستی و انواع اقدامات تشخیصی و درمانی برای بیماریهای مختلف پوستی

 ب: دپارتمان جراحی:

عمومی،مغز و اعصاب،ارتوپدی،توراکس،قلب،عروق،ترمیمی پلاستیک و سوختگی،گوارش و حلق و بینی،چشم پزشکی،ارولوژی،اطفال

1) جراحی عمومی :

شامل جراحی های محوطه شکم و قفسه صدری،جراحی نسوج نرم کلیه قسمتهای بدن مانند: سرطان پستان،جراحی غدد درون ریز و....

2) جراحی مغز و اعصاب:

جراحی های مغز و نخاع و درمان ضربه های مغزی و تومورهای مغز و نخاع،درمان دیسک کمر

3) جراحی ارتوپدی:

بازسازی و ترمیم مفاصل بزرگسالان ،ترمیم ضایعات پا ،جراحی دست،ترمیم و درمان آسیب های ورزشی،ترمیم و درمان انواع شکستگی ها و ...

 

4) جراحی توراکس:

جراحی اعضای داخل قفسه سینه بجز قلب مانند جراحی های ریه،توده های داخل قفسه سینه و...

5)جراحی قلب:

از نمونه های این اعمال جراحی می توان به بیماران مبتلا به گرفتگی عروق قلب اشاره کرد که به اعمالی مانند گذاشتن استنت پاسخ ندهند در این  می باشد. (CABG)  افراد شیوه درمان جایگزین کردن عروق قلب 

6) جراحی عروق:

جراحی و درمان آسیب های عروقی و بیماریهای عروقی از قبیل: آنوریسم آئورت،بیماری عروق کاروتید،بیماری وریدی و اریکوز(واریس وریدی) و ...

7) جراحی ترمیمی پلاستیک و سوختگی:

انواع جراحی های زیبائی و ترمیمی  از قبیل:جراحی پلاستیک و زیبائی مانند کشیدن پیشانی و صورت،بزرگ سازی پستان،کوچک سازی پستان، لیپوساکشن،رینو پلاستی،سپتوپلاستی و جراحی ترمیمی و بازسازی مانند:سرطان پوست،بازسازی پستان،بازسازی صورت،اتوپلاستی و ...

8)جراحی گوش و حلق و بینی:

جراحی و درمان اختلالات و بیماریهای سر و گردن بویژه صورت،گوش،بینی،سینوس،ارگان های گردنی ، قاعده جمجمه و کاشت حلزون به دلیل ناشنوایی یا کم شنوایی و ...

9) چشم پزشکی:

جراحی مشکلات مربوط به سیستم بینائی با بهره مندی از آخرین امکانات و تکنولوژی تشخیصی و جراحی پیشرفته در علم چشم پزشکی

10) جراحی ارولوژی:

جراحی و درمان سرطان های کلیه،مثانه،پروستات و دستگاه تناسلی،پیوند کلیه،اعمال جراحی ناهنجاریهای مادرزادی و اکتسابی سیستم ادرای نظیر ترمیم مجرا ،نفرولیتوتومی،انجام سنگ شکن و ...

11)جراحی اطفال و نوزادان:

شامل جراحی نوزاد، کودکان، نوجوانان و جوانان و بیماریهای مادرزادی

ج- دپارتمان زنان و زایمان و ناباروری

تشخیص و درمان جراحی های مربوط به بیماریهای زنان و مشکلات مربوط به دوران بارداری و انجام کلیه درمان های ناباروری و سونوگرافی های مرتبط، درمان های تخصصی مربوط به سقط های مکرر، اهداء گامت، جنین، رحم جایگزین و ...

در صورت انتخاب ما برای درمان بیماری:

برنامه ریزی جهت اقامت شما را انجام می دهیم فقط کافیست موارد ذیل را انجام دهید:

-         از طریق ایمیل مدارک و اسناد پزشکی تان را برای ما ارسال و یا با پزشک مشاور بیماران خارجی  تماس بگیرید.

-         پزشک مشاور  از شرایط بیمار شما مطلع می شود و راهنمای سفرتان جهت درمان خواهد بود همچنین  هماهنگی های لازم را جهت انتقال شما از فرودگاه تا محل اقامت انجام می دهیم و اسکان وسیله نقلیه و مترجم در طول سفر برای شما فراهم می باشد.

مدارک لازم که در طول سفر باید همراه داشته باشید:

-         تمام مدارک پزشکی و دارو هائی که مصرف می کنید و ECHO و MRI و CT SCAN و تمام آزمایش ها و نسخه های مربوط به پزشکی که در کشور خودتان به او مراجعه نموده اید.

هنگام ورود به ایران:

-         توسط نماینده ما از شما در فرودگاه استقبال خواهد شد و شما را به محل اقامتی که برای شما در نظر گرفته شده است منتقل می کند

-         با کمک ما امور مرتبط به بستری و درمان شما در بیمارستان تا پایان مدت معالجه صورت خواهد پذیرفت

-         در پایان درمان برگه تسویه حساب به شما ارائه می گردد.

 

 

 

همراه:+98-9129477682

تلفن: +98-2177354798

       فکس:      +98-2177793131 

E-mail:medicaltourism@helalclinic.com

 
۷۷۳۳۶۰۰۶-۹ ۰۲۱
 
سامانه پیامکی ۲۰۰۰۷۷۳۳۶۰۰۶
 
info@helalclinic.com
 
بازديدکنندگان اين صفحه: 21201 بازديدکنندگان امروز : 855 کل بازديدکنندگان : 2087588 بازديدکنندگان آنلاين : 3

تمامی حقوق این سایت متعلق به مجتمع دارویی درمانی هلال ایران می باشد.