X

معرفی خدمات

 

مرکز درمان بیماران خارجی (توریسم درمانی)

مرکز درمان بیماران خارجی آماده ارائه خدمات درمانی در کلیه حوزه های پزشکی به همراه بسته کامل خدمات اقامتی، حمل و نقل ...

از فرودگاه تا فرودگاه می باشد.

مقدمه

مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با هدف تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها بدون در نظر گرفتن هیچ گونه تبعیض میان آنها،  فعالیت های خود را در جهت ارائه خدمات درمانی و توانبخشی ارائه می دهد. با توجه به اینکه هلال احمر ایران دارای جایگاه بین المللی و مورد اعتماد کشورهای جهان می باشد، بیماران کشورهای دیگر می توانند با اطمینان کامل، این مرکز را به عنوان امین خود در جهت مشاوره و امور درمان انتخاب نمایند و روند درمان خود را به این مرکز بسپارند.

چرا بیماران، کشورهای مختلف ایران را جهت بهره گیری از خدمات درمانی و توانبخشی بر می گزینند؟

سطح خدمات پزشکی و درمانی در ایران، مشابه با کشورهای پیشرفته دنیا می باشد. از نقاط قوت این خدمات قیمت پایین تر، کیفیت درمانی بهتر، امکان مراجعه مجدد جهت پیگیری درمان، تشکیل پرونده آنلاین و پوشش کامل انواع مختلف خدمات و سرعت عمل در تشخیص و درمان است. 

 • آشنایی با مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

این مجتمع با بهره گیری از مراکز تخصصی و فوق تخصصی خود در فضایی استاندارد و با استفاده از کادری متخصص  و مجرب، بهترین خدمات تخصصی پزشکی را به مراجعه کنندگان از داخل و خارج کشور ارائه می نماید. خدمات اقامتی راحت و مطمئن، هتلینگ و ترانسفر (فرودگاه تا فرودگاه)، پوشش بیمه سفر، مترجم و تورهای متنوع سیاحتی از دیگر مزایای خدمت رسانی به بیماران و همراهان آنها در طول مدت اقامت در ایران می باشد.

در حال حاضر این مجتمع پذیرای بیمارانی از کشورهای آسیایی و آفریقایی از جمله: عراق، عربستان سعودی، لیبی، آذربایجان، تاجیکستان، افغانستان، تانزانیا و غیره می باشد.

از جمله خدمات قابل ارائه در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران:

 • کلینیک فوق تخصص چشم پزشکی

مرکز تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی هلال ایران با بهره مندی از تجارب ده ها متخصص و فوق تخصص چشم پزشکی و با بهره گیری از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته و نوین چشم پزشکی، کلیه خدمات جراحی اعم از : کاتاراکت (آب مروارید)، گلوکوم (آب سیاه)، شبکیه، بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)، استرابیسم (رفع لوچی چشم)، کراس لینکینگ، لیزیک، لازک و...خدمات پاراکلینیکی چشم همچون آنژیوگرافی وOCT، انواع لیزر چشم(P.R.P, P.D.T, M.P.C,YAG, PI)

 و غیره خود را در درمانگاه های فوق تخصصی ، اتاق های عمل چشم و بخش لیزیک با بهترین کیفیت و تعرفه های مناسب به مراجعه کنندگان محترم ارائه می نماید.  

اقدامات درمانی تکمیلی:

 • آنژیوگرافی چشم

تصویربرداری از شبکیه چشم با استفاده از تزریق فلورسئین می باشد که از طریق آن مشکلات و بیماری های شبکیه تشخیص داده می شود. آنژیوگرافی فلورسئین تکنیکی برای تشخیص ضایعات مختلف پرده شبکیه، رتینوپاتی دیابتی، بیماری های عروق مانند گرفتگی شریان ها یا وریدهای شبکیه و ... می باشد. هم اکنون این مرکز با اســـتفاده از دســتگاه مجهــز و پیشــرفته  2 HRAHEIDELBERG، این خدمت را ارائه می نماید.

 • Optic Coherence Tomography. Or. OCT:

یک سیستم تشخیصی برای تصویر برداری شبکیه چشم انسان است و به ارزیابی و کنترل بیماری های مختلف سگمان خلفی مثل دژنراسیون ماکولا ناشی از سن  (ARMD)، رتینوپاتی دیابتی و گلوکوم کمک می کند.

 • P.R.P  : این نوع لیزر در افراد دیابتی در مرحله رتینوپاتی (خونریزی عروق اطراف شبکیه) کاربرد دارد.
 • P.D.T  :  این شیوه درمانی برای افرادی که دچار دژنراسیون ( از بین رفتن ) عروق شبکیه بخصوص در ناحیه مرکز بینایی در اثر بالا رفتن سن شده اند ، مورد استفاده قرار می گیرد.
 • M.P.C  :  جهت خونریزی ناحیه مرکز بینایی در بیماران دیابتی.
 • YAG  :  از این نوع لیزر برای کپسولکتومی و PI  استفاده می شود.
 • : زمانی که پس از عمل آب مروارید (Capsular Opacification After Cataract Posterior)   لنز به اصطلاح کثیف یا کدر می شود، از این نوع لیزر استفاده می شود.
 •   :  از این روش ، برای باز کردن زاویه چشم چهت پیشگیری از گلوکوم (آب سیاه) استفاده می شود.

 

اکواسکن (اولتراسونوگرافی) :  شامل A scan & B scan  می باشد که برای تعیین نمره لنز به کار می رود.

A scan  (بیومتری) :  تعیین قدرت لنز داخل چشمی جهت انجام جراحی کاتاراکت است و یکی از مراحل حساس می باشد که هم اکنون این مرکز با استفاده از دستگاه مجهز و پیشرفته  IOL- Master این خدمت را ارائه می نماید.

B scan : در تشخیص محل جدا شدگی شبکیه و ویتره،حضور یک جسم خارجی داخل چشم و یا معاینه اوربیت استفاده میشود.

پریمتری کامپیوتری :  با استفاده از این دستگاه و سیستم نرم افزاری آن، میدان دید بیمار تعیین می شود.

پنتاکم : ضخامت قرنیه توسط این دستگاه تعیین می شود و به عنوان ارزیابی و تشخیص بیماران کاندید جراحی لیزیک و لازک و PRK کاربرد دارد. تعیین نمره عینک هوشمند کامپیوتری، بررسی عیوب انکساری و درمان تنبلی چشم و ضعف عضلات چشمی با روش درمان غیر جراحی به سرعت و با مهارت انجام می گیرد.

عینک فروشی : وجود عینک فروشی در این واحد موجب رفاه بیشتر مراجعین و تکمیل زنجیره خدمات مرتبط به درمان تخصصی چشم می شود.

از جمله مهمترین اعمال جراحی چشم که در این مرکز با بالاترین کیفیت و بیشترین اثر بخشی انجام می پذیرد عبارتند از:

 • جراحی کاتاراکت (آب مروارید) به روش فیکو :کدر شدن عدسی چشم که دارای شفافیت طبیعی می باشد را در اصطلاح آب مروارید می گویند و تنها راه درمان آن جراحی می باشد بهترین روش برای درمان این بیماری در حال حاضر روش فیکو است.
 • جراحی گلوکوم (آب سیاه) :  در این بیماری، عصب بینایی آسیب دیده که در صورت عدم درمان مناسب منجر به کوری می شود. این مرکز با سوابق اجرایی درخشان در این زمینه و بکارگیری فوق تخصصان این رشته و تیم مجرب اتاق عمل، گام های مؤثری در تشخیص و درمان این بیماری برداشته است.
 • جراحی ویترکتومی : در حال حاضر این نوع جراحی در سطحی گسترده و مطابق با آخرین دستاوردهای علمی روز دنیا، توسط تیم پزشکی متبحر در اتاق های عمل مجهز به دستگاه های مدرن ویترکتومی به عموم مراجعه کنندگان عزیز خدمت می نماید. این عمل در واقع نوعی جراحی است که برای درمان برخی اختلالات در شبکیه و زجاجیه مانند رتینوپاتی، مواردی از جدا شدگی شبکیه، سوراخ ماکولا، جراحت شدید چشم و ... مورد استفاده قرار می گیرد.
 • کراس لینکینگ (Cross Linking)در این عمل با ایجاد پیوندهای عرضی بیشتر در قرنیه فرد مبتلا به کراتوکونوس (قوز قرنیه) باعث استحکام بیشتر آن می شود.
 • PRKدوربینی، نزدیک بینی و آستیگماتیسم که در اصطلاح آن را عیوب انکساری می نامیم، مشکلاتی هستند که بسیاری از افراد با آن مواجه بوده و در صدد رفع آن می باشند. مرکز تخصصی و فوق تخصصی  چشم پزشکی هلال ایران با توجه به نیازسنجی های درمانی با راه اندازی اتاق عمل لیزیک و مطالعه و تجهیز آن بر اساس بهترین و معتبرترین مراکز چشم پزشکی دنیا، شرایط مناسبی را فراهم آورده تا بیماران عزیز از آن بهره مند شوند.

از دیگر اعمال جراحی انجام شده در این مجتمع می توان به بلفاروپلاستی (عمل جراحی زیبایی پلک)، اکولوپلاستی (جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم)، استرابیسم (رفع لوچی چشم)، Collagen Cross Linking برای درمان قوز قرنیه و ... اشاره کرد. پس از انجام اعمال جراحی، امکانات بستری به بیماران در بهترین شرایط ممکن موجود می باشد.

مرکز تخصصی و فوق تخصصی درمان ناباروری

با توجه به توانمندی های علمی و برجستگی های پژوهشی و درمانی اساتید و متخصصین این مرکز در حوزه علوم ناباروری و سلول های بنیادی و همچنین بکارگیری بهترین تجهیزات در بخش های مختلف (آندرولوژی، جنین شناسی، زنان زایمان، مشاوره ژنتیک، مشاوره ناباروری، تصویر برداری باروری، اپیدمیولوژی و بهداشت باروری واحد مددکاری، روان شناسی و سلول درمانی) درمان های تخصصی ناباروری و نازایی در سطح این مجتمع جهانی است. این مرکز از دانش فنی و متخصصان طراز اول پژوهشگاه رویان نیز استفاده می کند. 

فعالیتهای مختلف خدماتی درمانی این مرکز شامل :

 1. بررسی زوجین (توسط متخصصین برجسته ارولوژی، آندرولوژی، زنان، زایمان و نازایی، ژنتیک و تولید مثل)
 2. بررسی های آزمایشگاهی (تعیین عملکرد تخمدان و کیفیت آندومتر، بررسی های هورمونی و ...)
 3. سونوگرافی (ابدومینال یا شکمی و سونوگرافی واژینال)
 4. هیدرو سالپنگوگرافی(عکس رنگی رحم)
 5. هیستروسکوپی (جهت تشخیص و درمان اختلالات داخل رحمی)
 6. لاپارسکوپی (تشخیصی و درمانی)
 7. آنالیز مایع منی ، تست های عملکردی اسپرم
 8. استخراج اسپرم از بیضه ( TESE) و اپی دیدیم  ( PESA)
 9. تحریک تخمک گذاری توسط پروتکل های پیشرفته
 10. تلقیح اسپرم به داخل رحم ( IUI )
 11. لقاح آزمایشگاهی ( IVF )
 12. تزریق درون سیستوپلاستی اسپرم ( ICSI) (میکرو اینجکشن)
 13. انتقال جنین
 14. لیزر هچینگ
 15. انجماد جنین ، انجماد تخمک ، انجماد اسپرم ، انجماد بافت بیضه
 16. بلوغ تخمک در آزمایشگاه (IVM)
 17. تشخیص جنسیت جنین و انتقال جنین با جنسیت دلخواه
 18. تشخیص بیماری های ژنتیکی جنین در دوران قبل از لانه گزینی وانتقال جنین سالم
 19. انتقال جنین در مرحله بلاستوسیت (کشت طولانی مدت = 5 روز)
 20. اهداء تخمک و جنین از راه های قانونی و شرعی
 21. رحم جایگزین
 22. مشاوره زوجین جهت انجام تعیین جنسیت (Sex Selection)
 23. وازو وازوستومی (Vasovasostomy)
 24. وازو اپیدیدیمکتومی
 25. مشاوره تغذیه زوجین
 26. سلول درمانی
 27. حفظ باروری در موارد احتمال کاهش باروری
 28. انجام جراحی تشخیصی همچون D&C (کورتاژ تشخیصی)
 29. کلینیک غدد هورمون ها
 30. کلینیک پره ناتال
 31. اعمال جراحی واریکوسل و TESA
 • مرکز تخصصی پوست ، مو ، زیبایی و لیزر

این مرکز با بهره گیری از کادر درمانی با تجربه متشکل از متخصصان حاذق ، دارای بورد تخصصی پوست و مو و دستیاران مجرب خدمات خود را پس از ارائه مشاوره های لازم تشخیصی و درمانی، در اتاق های عمل سرپایی مجهز شده به دستگاه های پیشرفته ارائه می نماید. از فعالیت های این مجموعه می توان به از بین بردن موهای زائد، رفع ضایعات پوستی و آثار باقیمانده از آکنه و چین و چروک و جوان سازی پوست، برداشت خال و کرایوی پوستی، تزریق بوتاکس و ... اشاره کرد.

ارائه خدمات همگام با آخرین دستاوردهای علمی و تکنولوژی از جمله اهداف ما در برآوردن نیازهای درمانی مراجعه کنندگان عزیز می باشد. 

لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت  Candela

کاشت مو به روش های FUT و FIT

لیزر فراکشنال

تزریق بوتاکس

تزریق چربی

تزریق ژل

لیپوساکشن

IPL

کرایو درمانی

میکرودرم ابریژن

مرکز فوق تخصصی قلب و عروق

مرکز فوق تخصصی قلب و عروق با هدف ارائه خدمات غیر تهاجمی تشخیصی و درمانی توسط پزشکان مجرب فعالیت می نماید. بخشی از فعالیت های این مرکز شامل: اکوکاردیوگرافی، الکتروکاردیوگرافی بصورت داپلر رنگی، تست ورزش، هولتر فشار خون و ECG و ... می باشد.

درمانگاه های تخصصی

در حال حاضر این درمانگاه ها شامل مراکز فعال متعددی مانند: گوش، حلق و بینی، زنان و نازایی، ارتوپدی و زانو (کاشت سلول های بنیادی)، کودکان و داخلی بوده که در آنها به درمان بیماری های مختلف می پردازند.

مرکز تخصصی دندانپزشکی  

دندانپزشکی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در راستای اهداف متعالی هلال احمر و جهت خدمت رسانی به عموم مردم در زمینه سلامت و بهداشت دهان و دندان در دو شیفت صبح و عصر و در بخش های پروتز ثابت و متحرک، پریو، اندوتخصصی، اطفال و پیشگیری، جراحی فک و صورت، ارتودنسی ثابت و متحرک و ایمپلنت، مشغول به فعالیت می باشد که با تلاش دندانپزشکان متخصص، تیم مجرب بهداشت کاران، مواد دندانپزشکی عالی، تجهیزات مدرن و سیستم استریل مرکزی، علاوه بر سیستم استریل داخل بخش مجموعه ای مناسب و شایسته را تشکیل داده است.

مرکز تخصص دندانپزشکی شامل بخش های ذیل می باشد :

 • جایگزینی دندان های از دسته رفته توسط فیکسچرهایی از جنس تیتانیوم

ارتودنسی  :

 • مرتب کردن دندانها و درمان ناهنجاری های فکی و دندانی
 • جراحی فک و صورت : شامل اعمال جراحی دندان های نهفته، انواع تومورها، جراحی ایمپلنت، ناهنجاری های فکی و صدمات ناشی از جراحات، ترمیم شکستگی ها، بازسازی نواقص ایجاد شده در صورت و جراحی های زیبایی می باشد.

جراحی پریودنتال :

 • تشخیص بیماری های لثه و درمان آن با جراحی و یا با جرمگیری دوره ای، جراحی های افزایش طول تاج جهت بهتر نشستن روکش، جراحی ایمپلنت و جراحی پیوند لثه در بیماران دارای تحلیل لثه.
 • ترمیمی : ترمیم پوسیدگی های تاج دندان با مواد همرنگ (کامپوزیت) و غیر همرنگ (آمالگام)، ترمیم های زیبایی، بلچینگ (سفید کردن دندان ها) و ...
 • اندو یا درمان ریشه : شاخه ای از علم دندانپزشکی است که در آن ریشه های دندان درمان می شود.
 • پروتز : جایگزینی دندان های از دست رفته به دو روش پروتز ثابت (روکش و ایمپلنت) و پروتز متحرک (پلاک)
 • دندانپزشکی اطفال :علم درمان مشکلات دهان و دندان در کودکان و پیشگیری از بروز پوسیدگی و سایر مشکلات دهان و دندان با کمک فلوراید تراپی و فیشور سیلنت (شیارپوش).
 • مرکز درمان بيماران خارجي

مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با بهره برداری از مراکز تخصصی و فوق تخصصی موجود در مجتمع و همکاری با بیمارستان های تخصصی و فوق تخصصی در ایران بهترین خدمات تخصصي پزشکي را به عموم بيماران خارجي با پکیجی شامل خدمات اقامتي راحت و مطمئن، هتلينگ و ترانسفر (Airport to Airport)، بيمه سفر، مترجم و تورهای متنوع سیاحتی و زیارتی به بيماران و همراهان آنها در طول مدت اقامت در ايران ارائه مي نماید.

 • مرکز اقامتی هلال ایران

یکی از امتیازات منحصر به فرد این مجتمع، وجود مرکز اقامتی رفاهی (Hospital Hotel) با امکانات مجهز و زیبا در داخل مرکز درمانی می باشد.

این امتیاز ویژه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه بیماران، آرامش و اطمینان آنان می گردد.

سایر خدمات پزشکی قابل ارائه به بیماران متقاضی کشورهای خارجی که جهت درمان به این مجتمع مراجعه می نمایند شامل :

الف: دپارتمان داخلی: گوارش و کبد، روماتولوژی، ریه، خون و آنکولوژی، قلب، عفونی، نورولوژی، کلیه، غدد، پوست و مو و زیبایی و لیزر.

1)  گوارش و کبد: بررسی و درمان بیماریهای دستگاه گوارش،آندوسکوپی و نیز درمان بیماریهای کبد و انجام اندوسنوگرافی.

2) روماتولوژی : شناخت و درمان بیماری های استخوان و مفاصل (بیماری های روماتیسمی) و عضلات و پوکی استخوان.

3) ریه : تشخیص و درمان بیماری های ریه از قبیل: آسم، ذات الریه، سل، برونشیت، سارکوئیدوز، فیبروز ریوی و ...

4) ریه : تشخیص و درمان و انجام شیمی درمانی برای درمان بیماران سرطانی و دچار بیماری های خون و همچنین درمان تومورهای سرطانی.

5) قلب : تشخیص و درمان بیماری های قلب و انجام آنژیوگرافی و اکوکاردیوگرافی و اینترونشنال و ...

6) عفونی : تشخیص و درمان انواع مختلف بیماری های عفونی.

7) نورولوژی : تشخیص و درمان انواع بیماری های نورولوژی از قبیل: بیماری پارکینسون، تشنج و صرع، بیماری های طناب نخاعی و ... 

8) کلیه : تشخیص و درمان بیماری های کلیه و همچنین آماده سازی بیماران برای پیوند کلیه، دیالیز و نیز نگهداری پیوند کلیه.

 9) غدد : تشخیص و درمان بیماری های غدد، تیروئید، دیابت و سایر بیماری های غدد درون ریز و مسائل مربوط به کوتاهی قد و یا پرموئی خانم ها، ناتوانی های جنسی آقایان و خانم ها. 

10) پوست، مو، زیبایی و لیزر : مجموعه کاملی از خدمات لیزر، جراحی های پوستی و انواع اقدامات تشخیصی و درمانی برای بیماری های مختلف پوستی.

ب: دپارتمان جراحی: عمومی، مغز و اعصاب، ارتوپدی، توراکس، قلب و عروق، ترمیمی پلاستیک و سوختگی، گوش و حلق و بینی، چشم پزشکی، ارولوژی، اطفال.

1) جراحی عمومی : شامل جراحی های محوطه شکم و قفسه صدری، جراحی نسوج نرم کلیه قسمت های بدن مانند: سرطان پستان، جراحی غدد درون ریز و ...

2) جراحی مغز و اعصاب : جراحی های مغز و نخاع و درمان ضربه های مغزی و تومورهای مغز و نخاع، درمان دیسک کمر.

3) جراحی ارتوپدی : بازسازی و ترمیم مفاصل بزرگسالان، ترمیم ضایعات پا، جراحی دست، ترمیم و درمان آسیب های ورزشی، ترمیم و درمان انواع شکستگی ها و...

4) جراحی توراکس : جراحی اعضای داخل قفسه سینه به جز قلب مانند جراحی های ریه، توده های داخل قفسه سینه و ...

5) جراحی قلب : از نمونه های این اعمال جراحی می توان به بیماران مبتلا به گرفتگی عروق قلب اشاره کرد که به اعمالی مانند گذاشتن استنت پاسخ ندهند در این می باشد (CABG)  افراد شیوه درمان جایگزین کردن عروق قلب.

6) جراحی عروق : جراحی و درمان آسیب های عروقی و بیماری های عروقی از قبیل: آنوریسم آئورت، بیماری عروق کاروئید، بیماری وریدی و اریکوز (واریس وریدی).

7) جراحی ترمیمی پلاستیک و سوختگی : انواع جراحی های زیبائی و ترمیمی از قبیل: جراحی پلاستیک و زیبائی مانند کشیدن پیشانی و صورت، بزرگ سازی پستان، کوچک سازی پستان، لیپوساکشن، رینو پلاستی سپتوپلاستی و جراحی ترمیمی و بازسازی مانند سرطان پوست، بازسازی پستان، بازسازی صورت، اتوپلاستی و ...

8) جراحی گوش و حلق و بینی : جراحی و درمان اختلالات و بیماری های سر و گردن به ویژه صورت، گوش، بینی، سینوس، ارگان های گردنی، قاعده جمجمه و کاشت حلزون به دلیل ناشنوایی یا کم شنوایی و ...

9) چشم پزشکی : جراحی مشکلات مربوط به سیستم بینائی با بهره مندی از آخرین امکانات و تکنولوژی تشخیصی و جراحی پیشرفته در علم چشم پزشکی.

10) جراحی ارولوژی : جراحی و درمان سرطان های کلیه، مثانه، پروستات و دستگاه تناسلی، پیوند کلیه، اعمال جراحی ناهنجاری های مادرزادی و اکتسابی سیستم ادراری نظیر ترمیم مجرا، نفرولیتوتومی، انجام سنگ شکن و ...

11) جراحی اطفال و نوزادان : شامل جراحی نوزاد، کودکان و نوجوانان و بیماری های مادرزادی.

ج: دپارتمان زنان و زایمان و ناباروری: تشخیص و درمان جراحی های مربوط به بیماری های زنان و مشکلات مربوط به دوران بارداری و انجام کلیه درمان های ناباروری و سونوگرافی های مرتبط، درمان های تخصصی مربوط به سقط های مکرر، اهداء گامت، جنین، رحم جایگزین و ...

در صورت انتخاب ما برای درمان بیماری:

برنامه ریزی جهت اقامت شما را نجام می دهیم، فقط کافیست موارد ذیل را انجام دهید:

 • از طریق ایمیل، مدارک و اسناد پزشکی تان را برای ما ارسال و یا با پزشک مشاور بیماران خارجی تماس بگیرید. اطلاعات تماس در انتهای کاتالوگ درج شده است.
 • پزشک مشاور از شرایط بیماری شما مطلع می شود و راهنمای سفرتان جهت درمان خواهد بود. همچنین هماهنگی های لازم را جهت انتقال شما از فرودگاه تا محل اقامت انجام می دهیم و اسکان و وسیله نقلیه و مترجم در طول سفر برای شما فراهم می باشد.

مدارک لازم که در طول سفر باید همراه داشته باشید :

تمام مدارک پزشکی و داروهایی که مصرف می کنید و ECHO و MRI و CT SCAN و تمام آزمایش ها و نسخه های مربوط به پزشکی که در کشور خودتان به او مراجعه نموده اید. 

هنگام ورود به ایران:

توسط نماینده ما از شما در فرودگاه استقبال خواهد شد و شما را به محل اقامتی که برای شما در نظر گرفته شده است منتقل می کند. با کمک ما امور مرتبط به بستری و درمان شما در بیمارستان تا پایان مدت معالجه صورت خواهد پذیرفت.

در پایان درمان، برگه تسویه حساب به شما ارائه می گردد.

افتخار می کنیم بهترین و دقیقترین خدمات پزشکی را با هزینه ای مناسب و سریعترین شیوه در اختیار شما می گذرایم.

مجتمع دارویی درمانی هلال ایران

نشانی: تهران ، فلکه دوم تهـرانپارس ، خیابان شهید ناهیدی (جشنواره) بعد از چهارراه سیدالشهداء 

تلفن :       77354798  21  98 +

نمابر  :     77793131   21  98 +

موبایل :     0680080  910  98 +

 

WWW.HELALCLINIC.IR

medicaltourism@helalclinic.com

 

 

 

 

Foreign patients Treatment Center (Health Tourism)

 

Foreign patients Treatment Center is ready to provide treatment services at all medical fields with complete package of; accomodation, airport to airport transfer... services.

Introduction

Aiming to relieving human sufferings and protecting their life and health, ignoring any discrimination, HELALIRAN Pharmaceutical & Medical Complex takes action to provide the human being with medical and rehabilitation services. As HELALIRAN has a special international situation and trusted internationally, the patients from other nations may confidently find this center as their trust for consultation and medical affairs with requesting medical aids from this center.

 Why Patients in different countries choose Iran for making benefit from its rehabilitation and medical services?

Medical care services in Iran are along with services provided by developed countries. Some of the strengths of such services include its lower costs, better medical quality, and possibility of reference for medical follow-ups, online filing and completely covering all types of services as well as rapid diagnosis and treatment.

• Introduction to HELALIRAN Pharmaceutical and Medical Complex

Benefiting from specialty and subspecialty care centers in a standard space with employing specialists and skilled and qualified personnel, this complex provides the patients, nationally and internationally, with specialized medical services.

Safe and comfort accommodation services, hoteling and (airport-to-airport) transfer, travel insurance coverage, interpreter and various recreational tours includes other advantages of servicing to its patients and his/her associated persons during their stay in Iran.

 Now, this complex welcomes patients from Asian and African countries such as Iraq, Saudi Arabia, Libya, Azerbaijan, Tajikistan, Afghanistan, Tanzania, etc...

Services Provided in HELALIRAN Pharmaceutical & Medical Complex 

Ophthalmology Subspecialty Center

Taking advantage from the experiences of tens of ophthalmologists and specialists as well as benefiting from advanced and modern ophthalmology devices, HELALIRAN's Ophthalmology Specialty and Subspecialty Center provides the respected patients with all surgery services such as Cataract, Glaucoma, Retina, Blepharoplasty, Strabismus, Crosslink

M.P.C, Y.A.G, PI), etc... in its subspecialty clinics, eye surgery rooms and LASIK ward with best quality and appropriate tariff.

• Additional Therapeutic Measures

Eye Angiography

 Imaging of retina is conducted using the fluorescein injection by which the retina complications and diseases could be diagnosed. Fluorescein angiography is a technique for diagnosis of different retinal lesions, diabetic retinopathy, coronary diseases such as the arteries and veins clogging of retina, etc.... Now, using a state of art device called 2HRAHEIDELBERG, this center is providing such kind of services.

 • Optic Coherence Tomography. Or. OCT

It is a diagnostic system for imaging from human retina helping to evaluate and control different diseases of posterior segments such as age-related macular degeneration (ARMD), diabetic retinopathy and Glaucoma.

P.R.P Laser

 This type of laser is used for diabetic patients in the retinopathy stage (bleeding vessels in retina).

P.D.T Laser

 This therapeutic method is used for individuals affected by degeneration of retinal vessels particularly in the central vision area due to aging.

.M.P.C Laser

It is used for bleeding in the central vision area at diabetic patients.

YAG Laser

 This kind of laser is used for Capsulectomy and Pl.

Capsulectomy

 It means Posterior Capsular Opacification after Cataract, when the eye lens becomes opaque after Cataract surgery.

 .РІ

 This method is used for eye angle widening to prevent Glaucoma.

Echo Scan (Ultrasonography)

It includes A scan & B scan applying for determining the lens rating.

A Scan (Biometry)

It includes determining the eye lens power for cataract surgery and is one of the sensitive

stages that this center provides now using advanced and well-equipped IOL-Master device.

• B Scan

It is used for diagnosing the place of Retinal and Vitreous Detachment, presence of an external body in the eye or orbit examination.

• Computerized Perimetry

By using this device and its software system, it can be determined the field of the patient's vision.

Pentacam

This device can determine the thickness of Cornea and it is used for assessing and diagnosing the patients that candidate for LASIK, LASEK and PRK surgery.

 Determining eye prescription number by computer, reviewing the refractive errors, diagnosis and treatment of Amblyopia (lazy eye), and ocular muscle weakness is conducted by non-surgical treatment methods accurately as quickly as possible.

Eyeglasses Store

Presence of Eyeglasses Store in this unit may increase the welfare of patients as well as completing the services chain related to specialized eye treatment.

 Some of the most important eye surgeries in this center with highest quality and maximum efficiency include: Cataract surgery by Phaco method

 Opacity of eye lens and losing its natural transparency is called Cataract and surgery is the only way for its treatment. Today, the best method for treating this disease is Phaco method.

.Glaucoma Surgery

In this disease the optic nerve is damaged and if it couldn't be properly treated, it may result in blindness. With its brilliant executive background in this field and employing the subspecialists in this field as well as skilled team in surgery room, this center could effectively take steps for diagnosis and treatment of this disease

• Vitrectomy Surgery

 Now, this type of surgery has been widely used according to state of art technologies and latest scientific achievements by skilled medical team in the surgery rooms equipped to modern Vitrectomy devices. This operation is indeed a kind of surgery using for treating some disorders in the retina and vitreous body such as retinopathy, some cases for retinal detachment, macular hole, severe eye injury,... • Cross Linking

In this operation, by making more crosslinks in the cornea of the patient affected by Keratoconus, it may increase its stability.

• LASIK, LASEK and PRK Surgery Room

Hyperopia and myopia and astigmatism so called "Refractive Errors", are among complications most individuals suffered from and seeking for rectifying it. HELALIRAN Ophthalmology Specialty and Subspecialty Center considering the medical requirements, by launching a LASIK surgery room as well as studies and equipping it based on best and most valid ophthalmology center internationally, provided the patients with desirable conditions to take advantage of Other surgery operations conducted in this complex include Blepharoplasty, Oculoplasty, Strabismus, collagen Crosslinking for treating the Keratoconus, ... after surgery operations, it is possible to hospitalize the patients under the best possible conditions.

• Infertility Subspecialty Center

According to scientific capabilities and researching and medical prominences of professors and specialists of this center in the field of infertility science and stem cell as well as applying the best equipment in different parts (Andrology, embryology, gynecology, genetics consultation, infertility consultation, fertility imaging, epidemiology and fertility health of social worker unit, psychology and cell therapy), infertility specialty therapies in this complex is the same of international rank. This center is also using the know-how and first class specialists of Royan Institute.

• Different medical services of this center include:

• Studying the couples (by prominent specialists in the field of urology, Andrology, gynecology, infertility, genetics and reproduction);

 •Lab studies (determining the performance of ovary and quality of endometrium, hormone studies,...)

Hystrosalpingograhy (uterine color image);

•Sonography (abdominal and vaginal);

Hystroscopy (for diagnosis and treatment of intrauterine abnormalities);

•Laparoscopy (diagnosis and treatment);

•Analysis of semen, sperm performance tests;

• Extraction of sperm from testicle (TESE) and epididymis (PESA);

 • Stimulating the ovulation by advanced protocols;

 • Incubating the sperm into uterine (IUI); . In vitro fertilization (IVF);

  Intra cytoplasmic sperm injection (ICSI) (micro-injection);

 • Embryo transfer;

 • Hatching laser;

• Embryo cryopreservation, ovule cryopreservation, sperm cryopreservation, testicular tissue freezing;

• In vitro maturity of ovule (IVM);

 • Fetal sex determination, and embryo transfer with desired sex;

 Diagnosis of fetal genetic diseases before implantation and healthy fetal transfer;

  Embryo transfer in the blastocyst stage (long term culture= 5 days);

• Ovule and embryo donation by legal paths;

• Surrogacy; 

 Couple consultation for sex selection;

 • Vasovasostomy;

. Vasoepididymostomy; .

 Couple nutrition consultation;

Cell therapy; .

 Fertility preservation in fertility reduction risk;

• Conducing diagnostic surgery such as D&C (diagnostic curettage);

• Hormones endocrine clinic;

Pre-natal clinic;

  Foreign patients ward;

 • Varicocele surgery operation and TESA.

. Specialized Center for Skin, Hair, Beauty & Laser

 Employing the skilled medical team comprising from well-experienced specialists, special board for skin and hair, and skilled assistants, this center offers its services after providing the necessary diagnostic and medical consultations, in the outpatient surgery rooms equipped to advanced devices. Some activities of this complex include removing unwanted hairs, removal of skin lesions, and residual effects of acne, wrinkles and skin rejuvenation, removal of skin moles, skin Cryo treatment, Botox injection ...

This center provides services along with state of art technologies and latest scientific achievements to meet the medical needs of patients and visitors.

Laser of unwanted hairs by Candela Alexanderite Device;

Hair transplantation by FUT and FIT methods;

Fractional laser

 Botox Injection

Fat Injection

 Gel Injection

IPL

 Cryotherapy

Microdermabrasion

Cardiology Subspecialty Center

This center aims to provide non-invasive diagnostic and medical services by well-skilled physicians. Some activities of this center include: echocardiography, electrocardiography as a Color Doppler, exercise test, blood pressure holter and ECG,...

Specialized Clinics

Now, these clinics include various active divisions such as E.N.T, Gynecology, Orthopedic and knee (stem cell implantation), Pediatrics and Internal diseases in which there are treating different diseases.

  Dentistry Specialty Center

The dentistry ward of HELALIRAN Pharmaceutical and Medical Complex has been established along with attaining the higher objectives of Red Cross and for servicing to public in the field of Oral Health in two working shifts, morning and evening, and in different units such as fixed and mobile prosthesis, special Endo, Pediatrics and Prevention, Jaw and Face surgery, fixed and mobile Orthodontics and Implant and could provide a desirable complex by the attempts of specialist dentists, skilled team of health workers, desirable dentistry materials, modern equipment and central sterilizing system(CSR) beside sterile system in the ward.

Dental specialty center includes following wards:

Replacing the lost teeth by fixtures made of titanium.

Orthodontics

Teeth alignment and treating the jaw and teeth abnormalities.

Jaw and Face Surgery

Includes surgery operation for hidden teeth, types of tumors, implant surgery, jaw abnormalities

and damages from lesions, repairing the fractures, renovation of face defects and cosmetic surgeries .

Periodontal surgery

Diagnosis of gum diseases with treating them by surgery and or by periodical tooth scaling, surgeries for increasing the length of crown for better embedding the crowns, implant surgery, surgical operation for gum transplantation in patients with gum degeneration.

Reconstructive

 Restoration of tooth decay by materials with the same color (composite) and different color (amalgam), beauty restorations, tooth bleaching,...

Endodontic

 It is a branch of dentistry in which the teeth roots are treated.

Prosthesis

 Replacing the lost teeth by two methods, fixed prosthesis (coating and implant) and removable prosthesis (plaque).

Pediatric Dentistry

It includes oral health science in children and preventing the tooth decay and other oral complication by using fluoride therapy and fissure sealant.

Center for Treating the Foreign Patients

 Benefiting from its existing specialty and subspecialty centers as well as cooperation with specialty and subspecialty hospitals nationally, HELALIRAN Pharmaceutical and Medical Complex provides the foreign patients with special medical services in a package comprising from comfortable accommodation services, hoteling and airport-to-airport transfer, travel insurance coverage, interpreter and various recreational tours includes other advantages of servicing to its patients and his/her associated persons during their stay in Iran.

HELALIRAN Accommodation Center

 The lovely and well-equipped hotel inside this medical center is one of the unique points of this complex. This specific point beside being economic and saving expenses, causes more foreign patients referral to this center. Other Medical Services for foreign patients reffering for treatment includes:

A)Internal department:

1-Gut System and Liver

Reviewing and treating the Gut system diseases, Endoscopy as well as treating the liver diseases and Endosonography.

2-Rheumatology

Diagnosis and treating the bone and joints diseases (Rheumatism diseases) and muscular and Osteoporosis.

3-Lung

 Diagnosis and treatments of lung diseases such as Asthma, Pneumonia, Tuberculosis, Bronchitis, Sarcoidosis, Pulmonary Fibrosis....

4-Blood and Oncology

 Diagnosis and treatment as well as chemotherapy for curing the cancer diseases and blood diseases as well as treating the cancer tumors.

5-Heart

 Diagnosis and treatment of cardiovascular diseases with conducting angiography, echocardiography and interventional and...

 6-Infection

 Diagnosis and treatment of all types of different infective diseases.

7-Neurology

Diagnosis and treatment of all types of neurology diseases such as Parkinson's disease, Seizure and Epilepsy, spinal cord diseases,...

8-Kidney

Diagnosis and treatment of renal diseases as well as preparing the patients for kidney transplant dialysis and maintaining the kidney transplant.

9-Endocrine

Diagnosis and treatment of thyroid diseases, diabetes and other endocrine diseases and issues related to Dwarfism and or Hirsutism in women, sexual dysfunction in males and females.

10-Skin, Hair, Bea and Laser

 A complex set of laser services, dermal surgeries and types of diagnostic and treatment actions for different skin diseases.

B) Surgery Department

General, Neurology, Orthopedic, Thorax, Cardiovascular, Plastic reconstructive and burn repair, gastrointestinal ... and ENT, Ophthalmology, Urology, Pediatrics.

1-General Surgery

 It includes abdominal area and thorax surgery, soft tissue surgery for all part of the body like breast cancer, endocrine surgery...

2-Neurology Surgery

Nerve and brain surgery, treating the traumatic brain injury, brain and spinal cord tumors and treatment of lumbar disc.

3-Orthopedic Surgery .

 Reconstruction and repairing the joints in adults, repairing the foot lesions, hand surgery, reconstructing and treating the exercise damages, repairing and treating types of fractures,...

4-Thorax Surgery

Surgery of chest cavity tissues, except heart like lung surgery, internal masses, thorax.... Cardiovascular Surgery

5-Heart Surgery:

 Some types of such surgical operations including patients affected by clogging of cardiac arteries that couldn't answer to operations such as putting stent and it is a replacement treatment for coronary arteries (CABG); 

6-Arteries Surgery

Surgery and treatment of vascular damages and diseases such as Aneurism Carotid artery disease, var cose vein disease

7. Burn and Plastic Constructive Surgery

 types of beauty and repairing surgeries such as plastic such as forehead and facelifting Breast i augmentation Breast reduction Liposuction Rhinoplasty, Septoplasty, reconstruction and repair 1.7 surgery like skin cancer, Breast reconstruction facial reconstruction, Otoplasty

8-Ear, Throat and Nose (ENT)Surgery

Surgeryand treatment of head and neck disorders and diseases particularly face, ear nose sinuses) neck organs skull base, cochlear implant due to deafness or hearing lossisten

9-Ophthalmology

Surgery for complications related to visual system by taking advantage of state of art diagnostictech nologies and advanced surgeryin ophthalmology

10-Urology Surgery

Surgery and treatment of cancers related to kidney bladder and prostate genital, and kidney, transplant surgery operations for congenital and acquired malformations for urine system such as repairing the duct_nephrolithotomy kidney stones break up

11. Pediatrics Surgery

 It includes surgery of infants, kids, adolescents and young people as well as congenital diseases.

C) Department of Obstetrics and Gynecology and Infertility Diagnosis and treatment of surgeries related to gynecology and obstetrics as well as complications re lated to pregnancy and conducting all infertility treatments and related sonography specificetreat ments related to frequent abortions,gamete donation fetus donation surrogacy

After choosing us for treating your diseases

We will plan for your stay, you may only provide us with followings

Sending your medicalrecords by email andor contacting with related foreign pation's consultant physician the contact informationis given at the end of this catalogue

  The consultant physician will be informed from your disease status and he/she will guide you during your traveland treatment, tinaddition we will take necessary action for your transfer from airport.

Documents required during your travel

All medical records and medicines you are using as well as EchoMRI, CT Scan andai medical tests and pre Scriptions provided for you in your country

During Entrance to Iran

 Our agent will welcome you at the airport and transfer you to your accommodation

 We will provide you with affairs related to your hospitalization and treating you in the hospital until the end of your treatment by our agent.

 At the end of treatment you will be provided with an invoice sheet for final settlement We are honor for providing our patients with the bestand the most accurate medical services with affordable prices and quickest method.

HELALIRAN Pharmaceutical and Medical Complex

Address. After Seyed Al-Shohada Crossroad, shahid Nahidi (Jashnvareh St.,

 Second Square of Tehranpars, Tehran

Tel: +982177354798 Fax +982177793131

WWW.HELALCLINIC.IR

 medicaltourism@helalclinic.com

آزمایشگاه PCR

اين آزمايشگاه با به كار گيري نمونه گير هاي آموزش ديده و مجرب و همچنين استفاده از با كيفيت ترين كيت هاي 19Covid-  موجود در ايران ، تمامي تلاش خود را در جهت جلوگيري از همه گيري اين بيماري و خدمت رساني شبانه روزي به بیماران داخلی و خارجی انجام می دهیم.

PCR Lab

This laboratory uses trained and experienced samplers and also the use of the highest quality 19covid kits available in Iran, we do our best effort to prevent the spread of this disease and provide 24-hour services to domestic and foreign patients.

پلاسما درمانی

پلاسماتراپی به دلیل نداشتن عوارض، عدم نیاز به جراحی، بهبودی سریع و ماندگاری بالا به یکی از پرطرفدار‌ترین روش‌های جوانسازی پوست تبدیل شده است. پلاسماتراپی، به دوره نقاهت خاصی نیاز نداشته و افراد می‌توانند در همان روز، فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرند. در ادامه به برخی از کاربرد‌های پلاسماتراپی برای پوست اشاره می‌کنیم:

لیفت صورت و گردن

درمان چین و چروک

لیفت پلک و چشم

درمان آکنه و جای زخم

درمان اسکار سوختگی قدیمی

از بین بردن زگیل و منگوله پوستی

درمان لک‌های حاصل از آفتاب سوختگی

درمان ترک‌های پوستی حاملگی

Plasma therapy

Plasma therapy due to no side effects, No need for surgery, Fast recovery and high durability, It has become one of the most popular skin rejuvenation methods. Plasma therapy did not require a specific recovery period and People can resume their normal activities on the same day. Here are some uses for plasma therapy:

. Face and neck lift

. Wrinkle treatment

. Eyelid and eye lift

. Treat acne and scars

. Treatment of old burn scars

. Eliminate warts and skin tassels

. Treatment of pregnancy skin cracks

آزمایش ژنتیک

آزمایش ژنتیک، آزمایشی برای بررسی DNA شما می باشد. DNA عبارت است از بانک اطلاعاتی شیمیایی که دستورالعملهای عملکردهای بدن شما را در خود ذخیره نموده است. آزمایش ژنتیک می تواند موجب آشکار شدن آن دسته از تغییرات (جهش های) ژن های شما شود که ممکن است باعث ناخوشی یا بیماری شوند.

Genetic testing

A genetic test is a test to check your DNA. It (DNA) is a chemical database that stores instructions for your body's functions. Genetic testing can reveal changes (mutations) in your genes that may cause illness or disease.

مشاور ژنتیک

مشاور ژنتیک با بررسی دقیق بیماری یا بیماری های خانواده، و نوع الگوی وراثت پذیری آن ها، یا بررسی بیماری که در خانواده وجود دارد، و یا حتی اگر برای اولین بار باشد می تواند به شما در تشخیص دقیق احتمال تکرار، راه های جلوگیری از آن، و حتی از بین بردن کامل بیماری در خانواده کمک کند.

Genetic Advisor

Genetic counselor with a thorough examination of the disease or diseases of the family, and the type of their heritability pattern or check for illness in the family, or even if it is the first time It can help you accurately detect the possibility of recurrence, ways to prevent it, and even help eliminate the disease completely in the family.

دستگاه خشکی چشم

این دستگاه با استفاده از فن آوری جدیدی از پالس های نوری به فعال کردن غدد غیر فعال میبومین پرداخته و درمان مناسبی برای سندرم چشم خشک به حساب می آید. پس از دوره ی کوتاهی از درمان توسط این دستگاه (معمولا چند ساعت) تحریک غدد میبومین باعث بازگشت آنها به فعالیت طبیعی می گردد. نتایج پس از درمان اولیه به مدت یک هفته، پس از دوره دوم ۲ تا۳ هفته و پس از دوره سوم چندین ماه پایدار خواهد ماند.

Dry eye device (E eye)  

This device uses a new technology of light pulses to activate inactive meibomian glands. And is a good treatment for dry eye syndrome. After a short period of treatment with this device (usually a few hours), stimulation of the meibomian glands causes them to return to normal activity. Results after initial treatment for one week, 2 to 3 weeks after the second period, It will last for several months.

 

مجمع علاجي للمرضي الأجانب( السياحية العلاجية)

مجمع علاجي للمرضي الأجانب جاهزة للتقديم جميع حالاتالطبية مع كامل الخدمات السكنیه و النقليه و ... من المطار الى المطار.

هو الشافی

مقدمه يقدم مركز الهلال الأحمر الإيراني الدوائي العلاجي مختلف الخدمات الصحية والطبية وإعادة التأهيل هادفة إلى مساعدة المرضى وحماية حياة الإنسان وصحته. ونظرا لتاريخ الهلال الأحمر الإيراني يتمتع بمنزلية دولية وثقل عالمي، فإن العديد من المرضى الأجانب تمكنوا من العلاج بهذا المجمع و كانوا بغاية السعادة و الإمتنان. لماذا يختار المرضى من مختلف الدول إيران للعلاج؟ تتميز الخدمات العلاجية والطبية في إيران بمستوى مماثل للدول المتقدمة لكنها ذات أسعار أقل وجودة مماثلة و إمكانية متابعة حالتهم المرضية باستمرار و کذالک التواصل عبر الإنترنت لتقديم أفضل الخدمات بإختصار الزمن في الروتين الإداري وسرعة تشخيص والعلاج.

ولمحة عن مركز الهلال الأحمر الإيراني الدوائي العلاجي يتكون المجمع من العديد من المراكز التخصصية والتخصصية العليا التي تعمل فيها طواقم ذات خبرة وكفائة عالية و بجميع الإختصاصات كما و يقوم المجمع بتقديم أفضل الخدمات الطبية للمراجعين من داخل وخارج البلد. تجدر الإشارة بأن من الخدمات المتاحة في المجمع هي تكفل النقل من المطار وإلى المطار و الإقامة وتأمين السفر والترجمة والرحلات السياحية وغيرها. | يستقبل مجمعنا المرضى من مختلف دول آسيا وأفريقيا مثل العراق والسعودية وليبيا وآذربایجان وطاجيكستان وأفغانستان وتانزانيا وغيرها. عيادات مركز الهلال الأحمر الإيراني الدوائي العلاجي: و المركز التخصصي لطب العيون يتمتع المركز التخصصي لطب العيون التابع لمجمع الهلال الأحمر الإيراني بخبرة العشرات من أخصائي العين كالقرنية والشبكية والتجميل وغيرها فضلا عن وجود خبراء كفوئين لقياس البصر وممرضين متدربين والاستعانة بأحدث التقنيات و الأجهزة والمعدات في مجال العين. كما و يقدم هذا المركز خدمات كعلاج الساد (الماء الأبيض)، علاج الماء الأزرق، علاج الشبكية الجراحة التجميلية للجفون، علاج الحول، کروس لينكينغ، الليزيك، اللازك وغيرها فضلا عن الخدمات التشخيصية مثل تصویر أوعية العين والتصوير المقطعي للترابط البصري (OTC)، وعمليات الليزر (

P.R.P, PD.T, M.P.C, YAG, PI

) وذلك في مختلف العيادات التخصصية وغرف العمليات.و يتمتع قسم الليزيك بأعلى جودة ممكنة وأرخص الأسعار لعموم المواطنين الأعزاء والمراجعين.

و تصوير أوعية العين

يتم تصوير أوعية العين من خلال حقن مادة الفلورسين حيث يتم عن طريق هذه المادة تشخيص أمراض الشبكية، وتعتبر هذه التقنية مفيدة جدا في تشخيص مختلف أمراض الشبكية وخاصة تلك الناجمة منها عن السكري وأمراض الأوعية الدموية العينية مثل انسداد الشرايين والأوردة الموجودة في الشبكية.

 تقدم عيادة العينية هذه التقنية حاليا بالاستعانة بالجهاز المتطور 2HRAHEIDELBERG الموجود لديها.

OCT أو التصوير المقطعي للترابط البصري

وهو عبارة عن منظومة تشخيصية لتصوير شبكية العين وتقييم الأمراض المختلفة التي تصيب الشريحة الخلفية مثل التنكس البقعي الناجم عن التقدم في السن واعتلال الشبكية والماء الزرق

لیزر P.R.P :

يستعمل هذا النوع من الليزر بالنسبة للأفراد المصابين بالسكري في مرحلة اعتلال الشبكية (

نزيف الأوعية الدموية المحيطة بالشبكية). و

 لیزر P.D.T :|

يستعمل للأفراد المصابين بتنكس الأوعية الدموية للشبكية وخاصة في مركز البصر إثر تقدم السن.

و لیزر M.P.C :

يستعمل للمصابين بنزيف في مركز البصر لدى مرضى السكري. و

 لیزر YAG:

يستعمل كبسولکتومی و PI.

كبسولکتومی:

 بعد إجراء عملية الماء الزرق أو الساد تعاني العدسة من عدم وضوح في الرؤية وتتم إزالة عدم الوضوح هذا بواسطة جهاز 1EPIC |

PI

يستعمل هذا الأسلوب لفتح زاوية العين للحيلولة دون الإصابة بالمياه الزرقاء بواسطة جهاز 1EPIC.

التصوير بالأمواج فوق الصوتية: 

ا ويشمل A SCAN & B SCAN ويستعمل لتعيين درجة العدسة

:A SCAN

تعيين استطاعة العدسة داخل العين لأجل جراحة الساد وهي من المراحل الحساسة وهي تجري الآن في هذا المركز بالاستفادة من جهاز IOL-MASTER

المتطور

:B SCAN

تعیین مکان انفصال الشبكية عن الجسم البلوري أو تشخیص وجود جسم خارجي في العين أو معاينة الأوربيت

و القياس البصري الحاسوبي:

يستخدم هذا الجهاز لتعيين مجال رؤية المريض.

البنتاكم:

 يتم تعيين سماكة القرنية بواسطة ويستخدم لتقييم وتشخيص مرضی جراحة الليزيك واللازك و PRK . يتم تعيين درجة النظارات الذكية الحاسوبية ودراسة عيوب الانكسار وتشخيص الحول وعلاجه وعلاج ضعف عضلات العين دون جراحة بسرعة ومهارة فائقة. إن وجود قسم لتصنيع النظارات في هذا المركز يزيد من جودة الخدمات المرتبطة بعلاج مرضى العين

غرف جراحة العين:

يكون هذا القسم من 4 غرف جراحة مجهزة بأحدث التقنيات والإمكانات الجراحية المتطورة ومراقبة الإرشادات الحيوية وغيرها بالإضافة إلى طاقم مجرب يقوم بحوالي 500 عملية جراحية في اليوم مثل الساد والمياه الزرقاء والقرنية والشبكية والفيتركتومي والإيكولوبلاستي وغيرها بالتعاون مع أكثر الأخصائيين خبرة في مجال العين والاستعانة بأحدث الأجهزة مثل الأكروس والميلينيوم والوايت ستار والإنفينيتي ضمن محيط هادئ ومن أهم الجراحات التي تجرى في هذا المركز.

 و جراحة الساد بطريقة الفيكو:

 مرض الساد عبارة عن تغبش عدسة العين التي تتمتع بالشفافية ولا حل له سوى الجراحة وتعتبر جراحته من الجراحات الناجحة وتجري بطريقة الفيكو وتستخدم في هذه الطريقة الأمواج فوق الصوتية لكسر العدسة ويتم إخراج الدقائق الناجمة عن الكسر بواسطة جهاز شفط وتبقى محفظة العدسة على ما هي عليه حتى يتم وضع عدسة صناعية. يقدم هذا المركز خدمة هذا النوع من الجراحات بواسطة جهاز الإنفينيتي الذي يعتبر الجيل الأحدث من أجهزة الفيكو.

 و جراحة المياه الزرقاء:

 يتعرض العصب البصري للإصابة في هذه الحالة ويمكن أن يؤدي ذلك إلى العمى في بعض الأحيان. يتميز هذا المركز بخبرات كبيرة وطاقم مجرب وقد خطا خطوات فعالة في تشخیص هذا المرض وعلاجه.

 و جراحة استئصال الزجاجية

 يتميز هذا القسم بخبرات كبيرة وطاقم مجرب يجري هذا النوع من العمليات على نطاق واسع كما يحتوي على أحدث الأجهزة مثل الميلينيوم والآکوروس وتعتبر من أسرع أجهزة استئصال الزجاجية. تفيد هذه الجراحة في علاج بعض أمراض الشبكية والزجاجية مثل اعتلال الشبكية الناجم عن مرض السكري وانفصال الشبكية وثقب الماكولا وجراحات العين الكبيرة. ومن العمليات الأخرى نشير إلى تجميل الجفون وترميم العين وعلاج الحول وعلاج تحدب القرنية وغيرها.

کروس لینکینغ

 تساعد هذه العملية الجراحية على تقوية القرنية عن طريق إيجاد وصلات عرضية أكثر في القرنية لدى الأفراد المصابين بتحدب القرنية.

الليزيك واللازك و PRK

 يعتبر قصر البصر وبعد البصر واللابؤرية من العيوب الانكسارية التي يواجهها العديد من الأفراد ونظرا للحاجة التي يعاني منها العديد من أفراد المجتمع في هذا المجال، فقد بادر هذا المركز إلى افتتاح قسم عمليات الليزيك والدراسات الخاصة بها وتجهيز القسم بأحدث الأجهزة والمعدات وبذلك يتم توفير الظروف المناسبة للمراجعين. يتميز هذا المركز بطاقمه الطبي الكفوء والموهوب في قسم الليزيك حيث تجرى العمليات باستخدام جهاز ALLERGETTO وهو من أحدث الأجهزة وأكثرها فاعلية في العمليات الجراحية المرتبطة وقد تم تصميمه لكي يحافظ على الانحناء الطبيعي الأولي للقرنية وضمان جودة الرؤية من خلال إيجاد سطح منحني بشكل منظم ومتناسق مما منح هذا القسم خبرات متألقة في هذا المجال من العمليات الجراحية. الليزيك: تسليط شعاع من الليزر على القرنية وقص وفصل ربع السماكة الأمامية للقرنية لتغيير انحنائها وإزالة العيوب الانكسارية. PRK: يتم رفع سطح القرنية برفق ثم تسليط الليزر بشكل مباشر على السطح الأمامي للقرنية ولا يستعمل في هذا الأسلوب أي مبضع أو شفرة جراحة لقص القرنية اللازك: من طرق تعديل البصر الأخرى بواسطة الليزر والنوع المعدل من PRK حيث لا يتم فيه قص

طبقة من القرنية بل يزال سطح القرنية بالكحول ثم يسلط الليزر على القرنية مباشرة.

المركز التخصصي لعلاج العقم

افتتح هذا المركز عام 2013م بالتعاون مع معهد روبان للبحوث. ونظرا للإمكانات العلمية والبحثية والعلاجية الموجودة فيه والطاقم العلاجي الخبير في مجال علوم العقم والخلايا الجذعية الجنينية بالإضافة إلى استعمال أحدث التقنيات والمعدات في أقسام )أمراض الذكور، علم الأجنة، النساء والتوليد، الاستشارات الوراثية والتصوير الشعاعي للعقم وعلم الأوبئة والصحة التناسلية وعلم النفس والعلاج بالخلايا)

فهو الآن يقدم خدمات العلاج التخصصية للعقم.

أما الفعاليات العلاجية في هذا القسم فهي عبارة عن:

فحص الزوجين من قبل أخصائيين في البولية والتناسلية والنساء والتوليد والعقم والوراثة وغيرها •

الفحوصات الطبية (تعيين فعالية المبيضين وجودة بطانة الرحم والهرمونات وغيرها)

التصوير بالموجات فوق الصوتية (للبطن والمهبل)

الهیدروسالبنغوغرافي (التصوير الملون للرحم)\

 تنظير الرحم لتشخيص الأمراض

اللابارسكوبي

تحليل المني وفعالية النطاف

استخراج المني من الخصيتين والبربخ

• تحريض إفراز البويضات

• تلقيح الرحم بالنطاف

• التلقيح المخبري .

حقن النطاف داخل البويضات :

نقل الجنين .

لیزر هاتشينغ

تجميد الجنين والبويضات والنطاف ونسيج البويضات .

بلوغ البويضات في المخبر IMV

تشخیص جنس الجنين ونقله بالجنس المطلوب .

تشخيص الأمراض الوراثية للجنين قبل زرعه ونقل الجنين السليم .

نقل الجنين في مرحلة البلاستوسیت (زراعة طويلة تبلغ 8 أيام) •

منح البويضات والأجنة بالطرق الشرعية والقانونية • الرحم البديل • استشارات الزوجين لتعيين الجنس

VASOVASOSTOMY •

. الفازوابیدیدیمکتومي .

 استشارات التغذية للزوجين

العلاج بالخلايا

. الحفاظ على القدرة على الإنجاب في حالات احتمال انحفاضها •

 الجراحات التشخيصية مثل D  & C الكورتاج التشخيصي 

• عيادة الغدد الهرمونية

 • عيادة ما قبل الولادة .

 قسم المرضى الأجانب .

 جراحات الفاریکوسل و التيسا

والعيادة التخصصية للعناية للبشرة والشعر والتجميل والليزر

 تتميز هذه العيادة في الوقت الحاضر بطاقم طبي خبير مكون من أخصائيين الماهرين ذوي كفاءة و خبرة في مجال العناية البشرة والشعر ويقدمون خدماتهم في مجال التشخيص والعلاج في غرف عمليات مجهزة بأحدث التقنيات مثل جهاز لیزر الکساندرایت کانديلا لإزالة الشعر الزائد ولیزر فراکشنال سي أو 2 لإزالة الإصابات الجلدية وآثار الكلف وحب الشباب والتجاعيد ومنح البشرة الحيوية عن طريق جهاز میکرودرم ابریجن وإزالة الشامات وحقن البوتاکس بأقل الأسعار الممكنة. إن تقديم الخدمات المقترنة بأحدث المنجزات العلمية والتقنية من أهدافنا في تلبية الحاجات العلاجية للمراجعين جهاز لیزر الکساندرایت کانديلا لإزالة الشعر

 زراعة الشعر بطرق FIT & FUT

 لیزر فراکشنال

 حقن البوتاکس

حقن الدهون

حقن الجل

الليبوساکشن

IPL

العلاج بالكرايف

 میکرودرم ابريجن

العيادة القلبية التخصصية

تهدف هذه العيادة إلى تقديم الخدمات المرضي قسم جراحة العينية وسائر المراجعين وتقديم الاستشارات قبل العملية الجراحية وبعدها بالإضافة إلى تقديم العلاج لمرضى القلب من قبل أخصائيين خبراء يتمتعون بشهرة كبيرة على الصعيد الجامعي والعلمي ويسعى هذا القسم في الوقت الحاضر إلى توسيع خدماته لتشمل نطاقا واسعا من أمراض القلب والأوعية الدموية. ومن أبرز نشاطات هذا القسم نشير إلى تخطيط صدى القلب، تخطیط صدى القلب الكهربائي على شكل دابلر ملون، اختبار الرياضة، هولتر ضغط الدم و ECG.

والمستوصفات التخصصية

تشمل حالية عيادات متعددة كالأذن والأنف والحنجرة، النساء والعقم، العظمية، الأطفال بالإضافة إلى الباطنية ويتم فيها علاج مختلف الأمراض.

العيادة التخصصية لطب الأسنان

تأسست هذه العيادة لخدمة المرضى في مجال صحة الفم والأسنان وتعمل في نوبتين صباحا ومساء في أقسام التعويضات السنية الثابتة والمتحركة والبريف والأندو والأطفال والوقاية وجراحة الفك والوجه وتقويم الأسنان الثابت والمتحرك وزراعة الأسنان وتضم العيادة فريقة خبيرة من خبراء الصحة .كما و نشير بان عيادات الأسنان تستخدم مواد ذات مواصفات وجودة عالية و معدات حديثة ونظام الستريل المركزي (CSR) إضافة إلى نظام الستريل داخل مجموعة مناسبة للمراجعين. وتشمل العيادة الأقسام التالية:

الإيبملنت:

تبديل الأسنان التالفة بواسطة فیکستشر من التيتانيوم

التقويم

ترتيب الأسنان وإعادتها إلى مكانها الصحيح وجراحة التشوهات الفكية والسنية

جراحة الفك والوجه: جراحة الأسنان الضامرة والأورام والأسنان التالفة والتشوهات الفكية وترميم الكسور وإعادة تأهيل النواقص الناجمة عن الجراحة.

جراحة اللثة

تشخيص أمراض اللثة وعلاجها بالجراحة أو غسيل الأسنان بشكل دوري وزيادة طول التاج لتوضع الغلاف بشكل أفضل وغيرها.

الترميم:

ترمیم تآكل تاج السن بالمواد متشابهة اللون وغير متشابهة اللون والترميم التجميلي والبليتشينغ (تبييض الأسنان)

علاج جذر السن:

 فرع من طب الأسنان يعني بعلاج جذور الأسنان

التعويضات السنية:

 تبديل الأسنان التالفة بشكل ثابت أو متحرك

طب أسنان الأطفال:

علاج أمراض الفم والأسنان لدى الأطفال والوقاية من التأكل والتسوس وسائر الأمراض باستخدام العلاج بالفلورايد والفیشورسیلنت.

قسم السياحة العلاجية

يقدم مجمع الهلال الأحمر الإيراني الداوئي العلاجي أفضل الخدمات لكافة المواطنين الأعزاء والمرضى الأجانب ويوفر العديد من الخيارات التي تشمل خدمات الإقامة والفنادق والنقل ويسرنا أن يستقبل كافة المرضى من الدول المجاورة. ومن الخدمات التي يقدمها المركز تجدر الإشارة إلى الإقامة والنقل من المطار وإلى المطار وتأمين السفر والترجمة والرحلات السياحية وغيرها.

مركز الإقامة

يتميز مركز الهلال الأحمر الإيراني الدوائي العلاجي بوجود فندق مجهز دو جميل بأفضل الإمكانيات وهذا الأمر من شأنه واسعر للمرضى سبب مراجعه كميه اكثر من مرضى الاجانب الى هذا المجمع خدمات أخرى للمرضى اجانب الذي يأتون للعلاج الى هذا المجمع يشتمل:

الباطنية:

وتشمل الهضم والكبد، الروماتيزم، الرئة، الدم والسرطان، القلب، الأمراض المعدية، الأعصاب، الكلية، الغدد، الجلد والشعر والتجميل والليزر.

الهضم والكبد:

 علاج أمراض الجهاز الهضمي والتنظير وعلاج أمراض الكبد والتنظير بالأمواج فوق الصوتية.

الروماتيزم:

علاج أمراض العظام والمفاصل (أمراض الروماتيزم والعضلات وترقق العظام)

الرئة:

 علاج أمراض الرئة بما في ذلك الربو وذات الرئة والسل والبرونشیت والسارکوئیدوز والفيبروز وغيرها.

الدم والسرطان :

علاج الأمراض السرطانية وخاصة بسبل العلاج الكيميائي وعلاج أمراض الدم والأورام السرطانية.

القلب:

علاج أمراض القلب والتصوير الوعائي والقسطرة والإنترونشنال وغيرها.

الأمراض المعدية:

علاج مختلف الأمراض المعدية.

الأعصاب:

علاج مختلف امراض الأعصاب مثل أمراض الباکینسون والتشنج والصرع وأمراض النخاع الشوكي.

الكلية:

علاج أمراض الكلية وإعداد المرضى لعملية زرع الكلية وغسيل الكلية والعناية بهم بعد زراعة الكلية

الغدد:

علاج أمراض الغدة الدرقية والبنكرياس وسائر أمراض الغدد الباطنية المرتبطة بقصر القامة أو زيادة الشعر لدى السيدات والعجز الجنسي.

الجلد والشعر والتجميل والليزر

مجموعة متكاملة من الخدمات التي تشمل جراحة الجلد ومختلف الإجراءات التشخيصية والعلاجية لمختلف أمراض الجلد.

قسم الجراحة

ويشمل الجراحات العامة وجراحة الدماغ والأعصاب والعظمية والتوراکس والقلب والأوعية الدموية والجراحات الترميمية البلاستيكية والحروق وجهاز الهضم والحنجرة والأنف والعين والمجاري البولية والأطفال.

الجراحات العامة:

وتشمل جراحة البطن والقفص الصدري والنسج والكلية وسرطان الثدي وجراحة الغدد الداخلية وغيرها.

جراحة الدماغ والأعصاب:

الدماغ والنخاع الشوكي والصدمات الدماغية والأورام السرطانية في الدماغ والنخاع الشوكي وجراحات الظهر والديسك.

الجراحات العظمية:

إعادة تأهيل وترميم المفاصل لدى كبار السن، ترمیم إصابات القدم، جراحة اليد، ترميم الإصابات الرياضية، ترميم الكسور وعلاجها.

جراحة التوراکس:

 جراحة الأعضاء داخل القفص الصدري عدا القلب مثل الرئة وغيرها.

جراحة القلب:

وتجدر الإشارة إلى القسطرة وعند عدم نجاح القسطرة يتم اللجوء إلى تبديل الشرايين (CABG)

جراحة الأوعية الدموية:

علاج أمراض الأوعية الدموية مثل تمدد الشريان الأبهر وأمراض الشرايين السباتية والأوردة والدوالي

الجراحات الترميمية البلاستيكية والحروق:

جراحات التجميل والترميم بما في ذلك البلاستيك والتجميل كشد الجبين والوجه وتكبير الثديين وتصغيرهما والليبوساکشن والرينوبلاستي والجراحات الترميمية كسرطان الجلد والثدي وترميم الوجه والأتوبلاستي وغيرها.

جراحة الأذن والأنف والحنجرة:

علاج اضطرابات الرأس والعنق وخاصة الوجه والأذن والأنف والجيوب والأعضاء العنقية وقاعدة الجمجمة وزراعة الحلزون في الأذن بسبب عدم السمع أو ضعف السمع

الجراحة العينية:

وتستخدم فيها أحدث التقنيات التشخيصية والعلاجية

الجراحة البولية :

علاج سرطان الكلية والمثانة والبروستات وجهاز التكاثر وزراعة الكلية وجراحة التشوهات الخلقية والمكتسبة للجهاز البولي كترميم المجاري البولية والتفرولیتوتومي وحصى الكلية وغيرها.

جراحة الأطفال والرضع:

 علاج الاطفال والرضع والمراهقين والتشوهات الخلقية.

| قسم النساء والتوليد والعقم:

 علاج أمراض النساء وفترة الحمل وعلاج العقم والتصوير بالأمواج فوق الصوتية وعلاج الأمراض الخاصة بالإجهاض المتكرر والجنين والتبرع بالأمشاج والرحم البديل

إذا تفضلتم باختيارنا لأجل العلاج:

 سوف نقوم باتخاذ جميع الإجراءات الخاصة بكم، ويكفيكم أن تقوموا بمايلي:

إرسال تقاريركم الطبية عبر الإيميل او الفاكس أو الاتصال بالطبيب الاستشاري المرضى الأجانب على الرقم الموجود ادنا الكاتالوگ .

سوف يقوم ممثلنا بالإجراءات وسيكون دليلا لكم في سفركم العلاجي وسوف نقوم بالتنسيق معة لنقلكم من المطار إلى مكان العلاج سکن و النقل والمترجم في الطول السفر مهيبة لكم.

الوثائق اللازمة:

كافة التقارير والأدوية التي تستعملونها بالإضافة إلى صور الإيكو والرنين المغناطيسي والسي تي وكافة التحليلات والوصفات الطبية التي حصلتم عليها في بلدكم.

عند الدخول إلى إيران

سوف يستقبلكم ممثلنا في المطار ويقوم بنقلكم إلى مكان الإقامة المخصص لكم.

 سوف نقوم بكافة الإجراءات المتعلقة بالتشخيص و العلاج والإقامة

سنقدم لكم بنهاية المطاف فاتورة المشفى وبراءة الذمة

 نحن نفخر بتقديم أفضل الخدمات الطبية وبأرخص الأسعار بالسرعة القصوى،

 مركز الهلال الأحمر الإيراني الداوئي العلاجي العنوان: تهرانباس - فلکه 2 تهرانبارس - شارع شهید ناهید غربي (جشنواره) - بعد تقاطع سید الشهداء الهاتف: ۹۸ ۴۷ ۳۵ ۷۷ ۲۱ (۹۸+) الجوال: ۳۰ ۷۷ ۹۱۲۷۲۲ (۹۸+)

الفكس: ۳۹ ۹۳۱ ۷۷۷ ۲۱ (+۹۸)

WWW.HELAL CLINIC.IR

 medicaltourism@helalclinic.com

یبذل هذا المختبر، من خلال استخدان عینات مدربه  وذوی خبرة بالااضافه الی استخدام مجموعه کووید 19 عالیه الجودة المتوفرة في إیران، کل جهد ممکن لمنع انتشار هذا المرض و تقدیم خدمة علی مدار 24 ساعة للمرض الداخلیین و نحن نفعل ذلک من الخارج.

علاج البلازما

أصبح العلاج بالبلازما أحد أكثر طرق تجديد شباب الجلد شيوعًا نظرًا لعدم وجود آثار جانبية له وعدم الحاجة إلى الجراحة والشفاء السريع والمتانة العالية. لا يتطلب العلاج بالبلازما فترة نقاهة خاصة ويمكن للناس استئناف أنشطتهم الطبيعية في نفس اليوم. فيما يلي بعض تطبيقات العلاج بالبلازما للبشرة

شد الوجه والرقبة

علاج التجاعيد

رفع الجفن والعين

علاج حب الشباب والندبات

علاج ندبات الحروق القديمة

القضاء على الثآليل وشرابات الجلد

علاج بقع حروق الشمس

لاختبارات الجینیة

الاختبار الجيني هو اختبار لفحص الحمض DNA الخاص بك. الحمض DNA عبارة عن قاعدة بيانات كيميائية تخزن التعليمات لوظائف جسمك. يمكن أن يكشف الاختبار الجيني عن تلك التغييرات ( الطفرات في جيناتك التي قد تسبب المرض أو المرض)

مرشد جيني

من خلال الفحص الدقيق لمرض أو أمراض الأسرة ، ونوع نمط التوريث ، من خلال فحص المرض الموجود في الأسرة ، أو حتى إذا كانت هذه هي المرة الأولى ، يمكن أن يساعدك مستشار علم الوراثة في التشخيص الدقيق لإمكانية تكرارها سوف يساعد ، بل ويقضي على المرض نهائياً في الأسرة

جهاز جفاف العين

يستخدم هذا الجهاز تقنية جديدة من النبضات الضوئية لتنشيط غدد الميبوميان الخاملة وهو علاج مناسب لمتلازمة العين الجافة. بعد فترة قصيرة من العلاج بهذا الجهاز (عادة ما يؤدي تحفيز غدد الميبوميان لبضع ساعات إلى العودة إلى النشاط الطبيعي. النتائج بعد العلاج الأولي لمدة أسبوع ، بعد الفترة الثانية لمدة 2 إلى 3 أسابيع وبعد الفترة الثالثة لعدة سيبقى القمر مستقرا.علاج تشققات جلد الحمل

 

دی ان ان