X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

ﺳﻪشنبه 07 دی 1400
تعداد بازدید: 81
تعداد نظرات: 0

افتخار ما در خدمت مردم بودن در نظام سلامت؛ و سرمایه ای ملی به نام هلال احمر است.

افتخار ما در خدمت مردم بودن در نظام سلامت؛ و سرمایه ای ملی به نام هلال احمر است.

 

در اولین جلسه عمومی سرپرست مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با کارکنان مطرح شد:
افتخار ما در خدمت مردم بودن در نظام سلامت؛ و سرمایه ای ملی به نام هلال احمر است.

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر شاهرخ رامین مشاور رییس جمعیت هلال احمر و سرپرست مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، در دیدار عمومی امروز با جمعی از کارکنان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران حضور در این مجتمع را مایه افتخار خود خواند و گفت: کارکنان این مجموعه افرادی هستند که هر کدام به نوبه خود بیشترین ارزش و سرمایه را نه فقط برای هلال احمر بلکه برای کشورمان دارند.

شاهرخ رامین ضمن ادای احترام به شهدای عرصه سلامت افزود: ما به عنوان جزیی از پیکره سلامت اثبات کردیم که همواره در کنار مردم عزیز کشور هستیم و برای حراست از کیان ایران اسلامی از وجودمان مایه خواهیم گذاشت.

این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر با یاداوری نام دانشمند بزرگ ابوعلی سینا و پیروی سایر کشورها از رهنمودهای طبیبانه ایشان اظهار داشت: برای ما در خدمت مردم بودن و در خدمت نظام سلامت بودن باعث افتخار است.

وی با توجه به نگاه مدیریتی حاکم بر دنیای امروز به سرمایه های غیر مشهود گفت: امروزه بخش قابل توجهی از توجه مدیران در جوامع مختلف بر روی سرمایه های غیر مشهود است که از جمله آن ها منابع انسانی، عنوان و یا همان برندینگ سازمانی است.

سرپرست مجتمع دارویی درمانی هلال ایران نام هلال احمر را نه در ایران بلکه در سایر کشورها یک اعتبار و ثروت برشمرد و اذعان داشت: در تمامی دنیا بهترین افراد در حوزه استراتژی برندسازی به عنوان یک علم، برنامه ریزی می کنند تا بتوانند از طریق کسب اعتبار در اذهان عمومی ماندگار شوند، و هلال احمر به عنوان یک سرمایه ملی در سطح کلان، نام بزرگیست که نباید از آن غافل شد.

رامین حفظ شان، اقتدار و اعتلای هلال احمر را مدیون و مرهون تلاش های سرمایه های انسانی آن دانست و افزود: انتظار من این است که کارکنان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران مانند گذشته همه تلاش خود را به کار گرفته و با همه وجود، تکریم مراجعین را آنچنان که در شان مردم شریف ایران و عنوان هلال احمر می باشد، به عمل آورده و همچنان به فعالیت های خود به بهترین شیوه ادامه دهند.

وی با توصیه به احساس رضایتمندی و عزت نفس نشات گرفته از احساس همدردی، دستگیری از دیگران و تکریم افراد ادامه داد: در این مقطع که من به مجموعه مجتمع دارویی درمانی هلال ایران پیوستم، امید دارم با همدلی و همگرایی مشکلات را حل کرده و موانع را از پیش رو برداریم. می بایست با انسجام داخلی بیشتر، کار بیشتر و تعریف وظایف بیشتر کمر همت را محکم کرده و به عنوان یک ارگان توانمند شناخته شویم.

محمد سلیمانی مهری مدیر مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در این جلسه، وضعیت استخدامی و رفاهیات کارکنان مجتمع را مهمترین مشکل موجود برشمرد و گفت: متاسفانه وضعیت استخدامی کارکنان مجتمع دارویی درمانی هلال ایران همانند کارکنان جمعیت هلال احمر نبوده و در داخل مجتمع نیز شرایط استخدامی کارکنان یکسان نمی باشد‌.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در موضوعات مذکور افزود: امید آن است تا با تدبیر رییس جمعیت هلال احمر و سرپرست مجتمع دارویی درمانی هلال ایران دو مبحث وضعیت استخدامی و جاری شدن رفاهیات کارکنان مجتمع طبق آنچه که روال جمعیت هلال احمر است، حل شود.

گفتنی است در پایان این جلسه برخی از کارکنان به گفتگو و بیان مشکلات خود با شاهرخ رامین سرپرست مجتمع دارویی درمانی هلال ایران پرداخته و ایشان را در جریان امور خود قرار دادند.

 

 

 

 

 

تصاویر
  • افتخار ما در خدمت مردم بودن در نظام سلامت؛ و سرمایه ای ملی به نام هلال احمر است.
دی ان ان