X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

دوشنبه 06 دی 1400
تعداد بازدید: 69
تعداد نظرات: 0

افزایش درآمد مجتمع از طریق اجرایی کردن ایده‌های جدید و تکمیل بیمارستان نیمه‌کاره در دستور کار است.

افزایش درآمد مجتمع از طریق اجرایی کردن ایده‌های جدید و تکمیل بیمارستان نیمه‌کاره در دستور کار است.

 

پیمان نامدار سرپرست معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر در جلسه معارفه شاهرخ رامین به‌ عنوان مشاور رییس جمعیت هلال‌احمر و سرپرست مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: هر کدام از ما بر اساس آیات قرآن کریم در قبال آنچه خداوند از توانمندی‌های جسمانی و عقلانی به ما داده، مسئولیم.

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ پیمان نامدار با اشاره به رزومه کاری پربار دکتر حسینی طباطبایی رییس سابق مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و خدماتی که در عرصه‌های مختلف علمی و درمانی در نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند؛ اذعان داشت: بی‌شک هدف از ارائه چنین خدماتی این است که مورد رضایت حضرت حق قرار بگیرد و هر کسی که در عرصه‌های مدیریتی مخصوصاً در فضاهای درمانی قرار می‌گیرد به دنبال اجر مادی آن نیست.

این مقام مسئول در جمعیت هلال‌احمر ضمن تأکید بر مسئولیت‌های خطیری که شاهرخ رامین سرپرست جدید مجتمع دارویی درمانی هلال ایران داشته‌اند؛ ادامه داد: جمعیت هلال‌احمر یک‌ نهاد خدمت رسان است و تکلیف حاکمیتی آن کاهش آلام بشری مردم و جمعیتی خارج از کشور است که این مسئله، یک وظیفه فرهنگی- دینی محسوب می‌شود.

سرپرست معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر گفت: باید در نظر داشته باشیم که جمعیت هلال‌احمر یک دستگاه حاکمیتی است و باید به اقشار مستضعف خدمت‌رسانی کند اما این مسئله نباید باعث شود تا ما از موضوع درآمدزایی در چنین ساختارهایی غافل شویم و تمام انتظاراتمان از نظام حاکمیتی باشد؛ چون این تفکر می‌تواند مخاطراتی را در پی داشته باشد.

وی اظهار داشت: طبق تجربیات ارزشمند دکتر رامین در سمت‌های مختلف مدیریتی به‌ویژه در مجلس شورای اسلامی دید بسیار خوبی داریم تا هم بتوانیم با اتمام بیمارستان نیمه‌کاره مجتمع یک بیمارستان تمام‌عیار بسازیم و هم در بحث گردشگری سلامت و سایر خدمات درمانی، مجتمع را به سمتی که استحقاقش را دارد، ببریم.

نامدار با اشاره به وسعت فضای مجتمع و پتانسیل خوب این مجتمع برای گسترش خدمات گفت: قطعاً معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر به‌ عنوان یک بازوی کمکی بزرگ می‌تواند در بحث تعیین فرآیندها و امور نظارتی در کنار مجتمع باشد.

این مقام مسئول در جمعیت هلال‌احمر با اشاره به موضوع گسترش بیش‌ از پیش ارتباط مجتمع با جمعیت هلال‌احمر اذعان داشت: یکی از مسائل و مشکلاتی که احصا شده و باید حل شود، بحث هیئت‌امنا مجتمع است. اساسنامه هیئت‌امنا موجود با نواقصی روبروست که می‌تواند آسیب بزرگی در بعد مدیریتی و مالی به مجتمع وارد کند؛ بنابراین رفع این نواقص برای تشکیل یک هیئت‌امنا پای‌کار به‌ عنوان بازوی راهگشای رییس مجتمع و همراهی ایشان در مسائل قانونی لازم است.

نامدار با تأکید بر منویات رییس جمعیت هلال‌احمر در خصوص انجام فعالیت‌های ساختارمند و زودبازده افزود: در اساسنامه جمعیت هلال‌احمر حداقل در ۴ بند اشاره به مسئله درمان و معاونت‌های مربوط به این حوزه در جمعیت هلال‌احمر شده است. به همین خاطر ایده‌های جدیدی وجود دارد تا بتوانیم حوزه بهداشت و درمان جمعیت هلال‌احمر را پر رنگ‌تر کنیم. این مجتمع قطعاً با ریاست دکتر شاهرخ رامین و همکاری تیمی که سال‌ها سابقه خدمت در مجموعه را دارند، می‌تواند تبدیل به ویترین هلال‌احمر در شرق تهران بشود.

 

تصاویر
  • افزایش درآمد مجتمع از طریق اجرایی کردن ایده‌های جدید و تکمیل بیمارستان نیمه‌کاره در دستور کار است.
دی ان ان