X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

یکشنبه 03 مرداد 1400
تعداد بازدید: 168
تعداد نظرات: 0

رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خبر داد.

رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خبر داد.

با همکاری مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اولین مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در شرق تهران طی روزهای آینده راه اندازی می شود.


به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر سید محمدتقی حسینی طباطبایی رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در همین راستا گفت: مجتمع دارویی درمانی هلال ایران یک مرکز خیریه وقفی می باشد که بنا بر اهداف بشر دوستانه جمعیت هلال احمر و نیت واقف زرتشتی آن "بانو آگاهی آرش" دوست داریم تا در مواقع بحران در کنار مردم کشورمان باشیم. به همین خاطر با همکاری سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اقدامات اولیه در جهت راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا طی تفاهم نامه ای صورت گرفته است.
این مقام مسئول در هلال احمر اظهار داشت: در راستای عملیاتی شدن این پروژه، طی جلسات مشترک همفکری فیمابین مدیران و مسئولین مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با نمایندگان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سازمان داوطلبان، جمعی از خیرین، شهرداری ناحیه 6 منطقه 4، بسیج حوزه 155 ثامن الائمه، اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی، برنامه ریزی های لازم جهت آغاز و تداوم عملیات تلقیح واکسن کرونا انجام شده است.
ایشان ضمن اشاره به تعهدات مجتمع به منظور انجام اقدامات تآسیساتی، تأمین مکان و برخی تجهیزات موردنیاز افزود: هر کدام از نهادهای مذکور انجام بخشی از پروژه را بر عهده گرفته اند تا با همکاری هم بتوانیم به بهترین شکل ممکن خدمات واکسینه کردن مردم را به سرانجام برسانیم. 
دکتر حسینی طباطبایی از تشکیل 4 کمیته بهداشتی و درمانی، پشتیبانی، ایمنی و انتظامات و تبلیغات و اطلاع رسانی خبر داد و گفت: در صدد هستیم تا با تشکیل این کمیته ها خدمات واکسیناسیون عمومی را با نظم و شایستگی به مردم عزیز ارائه نماییم؛ چون انتظار می رود که روزانه پذیرای تعداد 1500 تا 2000 نفر باشیم که تکریم و پاسخگویی صحیح به این افراد وظیفه ما می باشد. 
وی در خصوص نحوه حضور افراد دریافت کننده واکسن کرونا گفت: این افراد در سامانه واکسیناسیون کرونا طبق اولویت بندی های اعلام شده ثبت نام کرده و دارای پیامکی که حاوی اطلاعاتی نظیر تاریخ و ساعت حضور در مرکز واکسیناسیون می باشند.

 

تصاویر
  • رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران از راه اندازی مرکز واکسیناسیون عمومی کرونا در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران خبر داد.
دی ان ان