X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

جمعه 19 دی 1399
تعداد بازدید: 51
تعداد نظرات: 0

سی امین جلسه هیئت مدیره مجمع خیّرین استان تهران

سی امین جلسه هیئت مدیره مجمع خیّرین استان تهران

به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ سی امین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین استان تهران صبح امروز 17 ام دی ماه با حضور مدیران ارشد و اعضاء این مجمع و همچنین رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و مدیران مجتمع برگزار گردید.

سی امین جلسه هیئت مدیره مجمع خیّرین استان تهران در سالن جلسات مجتمع دارویی درمانی هلال ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ سی امین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین استان تهران صبح امروز 17 ام دی ماه با حضور مدیران ارشد و اعضاء این مجمع و همچنین رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و مدیران مجتمع برگزار گردید.
در این جلسه که با هدف آشنایی مجمع خیرین استان تهران با فعالیت های مجتمع و همچنین جذب حمایت خیرین در رفع نیازمندی ها و مشکلات آن برگزار شد؛ دکتر سید محمدتقی حسینی طباطبایی رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به تشریح وضعیت موجود مجتمع و همچنین چشم اندازهای آتی آن پرداخت.
وی خوشنامی بین المللی مجتمع را مرهون بهره مندی آن از برند ارزشمند هلال احمر برشمرد و گفت: محل مجتمع از منظر جغرافیایی در نزدیکی یکی از مناطق محروم 22 گانه تهران واقع شده که پوشش دهنده تعداد ۹۲۰ هزار نفر جمعیت است که تعدادی از خانواده های ساکن در این منطقه در مقایسه با شاخص های سلامت تهران و کشور جزو محرومترین ها می باشند.
حسینی طباطبایی با اشاره به وجود زمین کافی در فضای موقوفه "پری آگاهی آرش" به وسعت 6 هکتار و توانایی اخذ مجوز در حوزه های مختلف مشارکت سلامت اذعان داشت: مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با رعایت کیفیت و کمیت در ارائه خدمات خود توانسته است نسبت به جلب اعتماد محلی، استانی، کشوری و بین المللی موفق عمل نماید.
رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ضمن تشریح نیازهای شناسایی شده مجتمع با اعلام برآورد هزینه های آن اذعان داشت: عمده حمایت خیرین در این مجتمع می تواند در زمینه حمایت از بیماران نیازمند دیالیزی، نازائی، جراحی چشم، دندانپزشکی...- بازسازی بخش دیالیز و تجهیز آن به دستگاه های دیالیز و سیستم RO جدید- مشارکت در تکمیل و پروژه بهره برداری ساختمان بیمارستان در حال ساخت- تأمین وسیله نقلیه برقی برای جابجائی بیماران در سطح مجتمع باشد.
ایشان همچنین در خصوص پتانسیل های موجود در فضای مجتمع و چشم اندازهای آتی آن به ارائه پیشنهاداتی پرداخت و گفت: خوشبختانه این مجتمع ضمن برخورداری از حمایت های همه جانبه جمعیت هلال احمر دارای فرصت های مشارکتی خوبی در انجام پروژه های حمایتی و درمانی اعم از ساخت شهرک تصویر برداری، پزشکی هسته ای، مرکز جامع توان بخشی و قلب، فیزیوتراپی، آزمایشگاه های رفرانس، مرکز جامع سرطان، داروخانه، اورژانس شبانه روزی، مرکز جامع دندانپزشکی و غیره می باشد؛ که با راه اندازی آن ها می توان گستره فعالیتی مجتمع را توسعه بخشید.
گفتنی است در این جلسه محسن ولیئی مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران و همچنین شاهین فتحی دبیر مجمع و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در خصوص برنامه های اجرا شده توسط مجمع خیرین و عملکرد آنان در حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا، تهیه و توزیع بسته های معیشتی در بین خانواده های نیازمند گزارشاتی را ارائه کردند.
در پایان، اعضا مجمع خیرین استان تهران ضمن ابراز خرسندی از حضور در این جلسه و اعلام جذب حمایت خیّرین در جلسات آتی، از برخی بخش های مجتمع بازدید کردند.
اعضاء مجمع خیرین حاضر در جلسه امروز:
عیسی فرهادی رییس هیئت مدیره مجمع خیرین استان تهران و فرماندار تهران بزرگ
محسن ولیئی مدیرعامل مجمع خیرین استان تهران
شاهین فتحی دبیر مجمع خیرین استان تهران و مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران
سعید بالاپور عضو هیئت مدیره مجمع خیرین استان تهران
مجتبی رحماندوست عضو علی البدل هیئت مدیره مجمع خیرین استان تهران
نادر ریاحی بازرس هیئت مدیره مجمع خیرین استان تهران
حجت الاسلام مرتضی سلطانی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان تهران

 

تصاویر
  • سی امین جلسه هیئت مدیره مجمع خیّرین استان تهران
دی ان ان