X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

پنجشنبه 27 خرداد 1400
تعداد بازدید: 344
تعداد نظرات: 0

برگزاری سومین جلسه هیئت امناء مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و اولین جلسه مشترک هیئت امناء این مجتمع با بیمارستان نورافشار

برگزاری سومین جلسه هیئت امناء مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و اولین جلسه مشترک هیئت امناء این مجتمع با بیمارستان نورافشار

 

سومین جلسه هیئت امناء مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و اولین جلسه مشترک هیئت امناء این مجتمع با بیمارستان نورافشار به ریاست دکتر کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر و با حضور اعضاء آن برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران؛ دکتر کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر و رییس هیئت امناء اولین جلسه مشترک بین اعضای هیئت امنای بیمارستان نورافشار و مجتمع دارویی درمانی هلال ایران را اتفاقی ویژه و جدید برشمرد و گفت: با تداوم همکاری بین واحدهای مختلف جمعیت، به امید خدا شاهد اتفاقات مبارکی در پیشبرد اهداف عالیه جمعیت هلال احمر خواهیم بود. 
دکتر همتی در ادامه صحبت های خود ضمن اشاره به ارتقای سطح کیفیت فعالیت بیمارستان نورافشار و مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، بر ایفای هر چه بهتر نقش سه گانه هدایتی، حمایتی و نظارتی هیئت امنا تأکید کرد.   
در این جلسه اخذ تأییدیه برای پرداخت کارانه به پزشکان، مدیران و پرسنل، پرداخت کارانه به پزشکان رسمی جمعیت هلال احمر، همسان سازی حقوق بیمارستان ها و تسریع در فروش ضایعات؛ به صورت مشترک برای مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و بیمارستان نورافشار به تصویب رسید.
همچنین دکتر سید محمدتقی حسینی طباطبایی رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در ادامه روند این جلسه به طرح موضوعاتی مانند بهره برداری از تجهیزات بدون استفاده موجود در بیمارستان های خارج از کشور، استفاده مدیران جمعیت هلال احمر از امکانات مرکز اقامتی مجتمع با تخفیف ویژه، مکاتبه با بیمارستان های خارج از کشور جهت ارجاع بیمار به اداره گردشگری سلامت مجتمع و همکاری سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در زمینه تأمین مناسب تجهیزات و لوازم مصرفی موردنیاز دیالیز برای بهبود کیفیت خدمات پرداخت؛ که بررسی و اجرای این موضوعات نیز از جمله مصوبات این جلسه به شمار می رفت.  

تصاویر
  • برگزاری سومین جلسه هیئت امناء مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و اولین جلسه مشترک هیئت امناء این مجتمع با بیمارستان نورافشار
دی ان ان