X

رویدادهای خبری

رویدادهای خبری

اخبار جاری | آرشیو | جستجو

شنبه 24 اردیبهشت 1401
تعداد بازدید: 33
تعداد نظرات: 0

هلال احمر ایران با افتخار، ۴۹۰ شهید امدادگر تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است

هلال احمر ایران با افتخار، ۴۹۰ شهید امدادگر تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است
رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: بر خلاف قوانین دنیا، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران تنها هلال احمری در دنیا است که زمان جنگ تحمیلی ۴۹۰ شهید امدادگر تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 

دکتر شاهرخ رامین، مشاور رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در آخرین روز از هفته هلال احمر، در نماز جمعه بخش رودهن، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد جمعیت هلال احمر، اظهار کرد: اهداف جمعیت هلال احمر با اهداف اسلامی یکی است و هلال احمر به عنوان سازمان عام المنفعه می تواند فعالیت بین المللی داشته باشد.

وی ادامه داد: هلال احمر در تمامی ارکان و حوادث طبیعی و غیر طبیعی ورود می کند و این فعالیت ها بی منت جهت خدمت به هموطنان است‌‌.

رامین گفت: در تمام دنیا هلال احمر و امدادگران فدا‌کار در زمان جنگ در تمام آرامش فعالیت خود را انجام می دهند اما در جنگ تحمیلی هلال احمر ۴۹۰ شهید امدادگر را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

رئیس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اضافه کرد: در کشور و زمان ۸ سال دفاع مقدس، دشمنان حتی به امداگران هم رحم نکردند و علاوه بر شهدا، آن ها را نیز اسیر کردند‌.

رامین بیان کرد: هلال احمر ۱۰۰ ساله شد و افتخار داشتیم میزبان روسای صلیب و سرخ و هلال احمر دنیا بودیم و یکی از اتفاقات خوبی که رخ داد، قرار شد جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مانند دیگر هلال احمری ها در دنیا خدمات خود را ارائه کند.

تصاویر
  • هلال احمر ایران با افتخار، ۴۹۰ شهید امدادگر تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است
دی ان ان