X

درباره مجتمع

آشنایی با مجتمع دارویی درمانی هلال ایران


"سلامتی سرمایه است، حواسمان باشد و آن را گرانقیمت بدانیم"


مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با توجه به اهمیت سلامت جسمانی شما که موجب لذت بردن از لحظات شیرین زندگیتان می شود؛ در فضایی آرام و زیبا به وسعت 6 هکتار، فعالیت های پیشگیرانه پزشکی، درمانی و زیبایی خود را ارائه می نماید.

زمین مجتمع دارویی درمانی هلال ایران در سال 1343 توسط بانویی نیک اندیش به نام "سرکار خانم پری آگاهی آرش" به جمعیت شیر و خورشید وقت، وقف گردید. ولیکن تا سال ها از این زمین وقفی هیچ بهره ای برده نشده بود تا اینکه با سرمایه گذاری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از سال 1378 فعالیت های درمانی خود را همانطور که خواسته "مرحومه آگاهی آرش" بود؛ آغاز کرد.

  • هم اکنون این مجتمع در قالب کلینیک های تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی، دندانپزشکی، درمان ناباروری، پوست و مو و زیبایی، قلب و عروق و همودیالیز به عموم مراجعین عزیز از سراسر کشور خدمت رسانی می نماید.
  • همچنین در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران متخصصین مجرب غدد و متابولیسم، مغز و اعصاب، ارتوپدی، گوش، حلق و بینی، ژنتیک پزشکی، کلیه و مجاری ادراری تناسلی (اورولوژی)، جراحی عمومی و بیماری های عفونی و گرمسیری حضور داشته و پذیرای بیماران خود هستند.
  • از آنجا که رفاه مراجعین ما مهم است؛ سعی بر آن داشتیم تا با ارائه خدمات پاراکلینیکی در آزمایشگاه های ژنتیک، سلولی- مولکولی (تست کرونا)، تشخیص طبی- رادیولوژی و سونوگرافی- سلول درمانی- بینایی سنجی و شنوایی سنجی نیز، روند درمان عزیزان مراجعه کننده را سرعت بخشیم.
  • با گسترش صنعت گردشگری سلامت، مجتمع دارویی درمانی هلال ایران بر آن شد تا با توجه به قابلیت ها و مزیت هایی که در کشور در حوزه های پزشکی و درمانی وجود دارد؛ دریافت خدمات سلامت را برای متقاضیان خارج از کشور از طریق "توریسم درمانی" و یا همان "گردشگری سلامت" فراهم و تسهیل نماید.
  • سلامت کارکنان به عنوان سرمایه های انسانی سازمان ها و افزایش بازدهی و بهره وری سیستمی، از اهمیت به سزایی برخوردار است. بر همین اساس موضوع "پایش سلامت کارکنان" به صورت دوره ای، مقوله ایست که نباید مدیران سازمانی از آن مغفول بمانند. مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با امکانات ویژه خدمات پزشکی و تشخیصی که دارد؛ یکی از پیشگامان عرصه ارائه خدمات "پایش سلامت کارکنان" با پیشنهاد پکیج های درمانی و تشخیصی بنابر نیاز سازمان ها می باشد.

شناسایی نیاز روز مردم عزیز کشورمان نیز؛ از دیگر شاخص های این مجتمع بوده که موجب راه اندازی مرکز "تست کووید 19" در زمان بحران پاندمی ویروس کرونا شده است.

همراهی پزشکان مجرب و حاذق، حضور مدیران و کارکنان دلسوز و خدوم و بهره مندی از تجهیزات مدرن و پیشرفته پزشکی، افتخار کسب اصل مهم رضایتمندی مراجعین را؛ نصیب ما کرده است.

 

 

       

           

دی ان ان